Produkt Počet kusů Cena s DPH

PDF Maker Dll

PDF Maker jsou ActiveX dll knihovny pro automatickou tvorbu PDF souborů. Program podporuje mnoho typů dokumentů, ze kterých lze vytvářet pdf soubory, např. Word dokument, sešit nebo list aplikace Excel, PowerPoint prezentace, Access tabulky, výkresy v AutoCADu, obrázky, Visio soubory a samozřejmě prostý text.

Program dokáže vytvořit PDF soubor z několika různých druhů souborů najednou. Jinými slovy - dokáže z kombinovat Wordovský dokument s listem z Excelu, přidá snímek z PowerPointu a vloží obrázek, vše do jednoho PDF souboru.

Při tvorbě výsledného souboru si můžete vybírat, kterou stránku z Wordu chcete, který snímek z PowerPoint presentace se vám hodí. Při práci s Excelovským listem volíte okraje, záhlaví a zápatí. Při tvorbě pdf souboru můžete měnit fonty, velikost písma, jeho barvu, přidávat čísla stránek. PDF Maker podporuje tvorbu PDF souborů z HTML stránek.

Program je kompatibilní s VB .NET.

Pro správné fungování programu je zapotřebí mít nainstalovaný Adobe Acrobat.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku