Produkt Počet kusů Cena s DPH

Platba za zboží

Zboží zakoupené na SW.CZ je možné uhradit několika způsoby:

Hotově na pobočce Liberec

Platba v hotovosti při osobním odběru zboží na naší na naší pobočce v Liberci, ulici Moskevské 638/8, 460 01, (pouze u vybraných produktů).

Bankovním převodem

Platba bankovním převodem z jakéhokoliv účtu na základě zálohové faktury, kterou systém po provedení objednávky zašle na Váš kontaktní email. Objednávka nebude vyřízena dříve, než bude platba připsána na náš účet.

Platební kartou

Platbu platební kartou můžete využít v případě, že jste vlastníkem platební karty a máte možnost platby online přes internet. Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu PayU, kde přenos informací je šifrovaný a naprosto bezpečný. Všechny údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance, nikdo jiný k těmto informacím nemá přístup.

Rychlá platba online

Rychlá online platba - rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví, ke kterému se využívá platební brána PayU. Stačí si objednat zboží na SW.CZ a vybrat okamžitý převod u vaší banky. Následně budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Peníze během pár vteřin přistanou na našem účtu. Více informací získáte na stránce PayU.

Banky, které podporují rychlou platbu online:Platba pomocí PayPal

Systém PayPal je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku – PayPal.

Dobírka

Platba v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce PPL, Zásilkovny nebo Pošty.Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku