Produkt Počet kusů Cena s DPH

Microsoft Office Professional Plus 2019, OLP, NL

Office 2019 podporuje POUZE Windows 10! Starší operační systémy Windows NEPODPORUJE!!!

Typ licence: nová licence
Přenositelnost: Licence je přenositelná každých 90 dní. Při první instalaci je licence navázána na Microsoft účet (Live ID), které je potřeba používat do budoucna při přenosu licence na jiný počítač.
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

OLP NL = Program Microsoft Open License, minimální množství pro koupi je 5 bodů (licencí).

Uvedená cena je za 1 licenci.

Pro objednání licence OLP NL při první objednávce je požadované minimální množství pro koupi 5 licencí nebo otevřená smlouva v multilicenčním programu. Pokud již máte u Microsoftu aktivní otevřenou smlouvu, je možné objednat licenci i po 1 kuse, ale je nutné uvést autorizační číslo smlouvy OLP.

Pokud žádnou aktivní otevřenou licenci v programu OLP nemáte a požadujete méně jak 5 licencí, je možné zakoupit doplňkovou licenci. Doplňková licence otevírá smlouvu OLP a umožňuje nákup již od jedné licence (jiné využití nenabízí).


Pokud potřebujete zakoupit nejméně pět licencí, nabízí systém Microsoft Office 2019 dvě sady, které jsou k dispozici prostřednictvím multilicenčních programů společnosti Microsoft:
 • Microsoft Office Standard 2019 - Multilicenční sada pro střední a velké organizace.
 • Microsoft Office Professional Plus 2019 - Multilicenční sada pro střední a velké organizace. Obsahuje navíc aplikace Access, InfoPath a Skype pro firmy.

Office Professional Plus 2019 - nabízí kompletní sadu nástrojů pro individuální i týmovou produktivitu a spojuje uživatele s klíčovými obchodními procesy. Vylepšená funkce integrace Enterprise Serveru poskytuje out-of-the-box integraci s řešeními Microsoft Business Productivity server - včetně Microsoft SharePoint Server, Microsoft Exchange Server, a Microsoft Skype for Business Server, čímž vytváří nové příležitosti ke spolupráci uvnitř i přes hranice podniku, přináší efektivnější správu obsahu a zefektivňuje každodenní obchodní procesy. 

Novinky ve verzi 2019:
V Office 2019 najdete nové nástroje pro rukopis, datové typy, funkce, nástroje pro překlad a úpravy, pohyblivou grafiku, funkce pro usnadnění použití a mnoho dalšího! Podívejte se, co je dostupné už dnes.
 • Zvýšení vizuální působivosti
 • Vytvářejte vizuálně působivé dokumenty, listy a prezentace – vkládejte do nich obrázky ve formátu SVG (Scalable Vector Graphics) s použitými filtry.
 • Prolomte jazykovou bariéru
 • Pomocí Microsoft Translatoru si můžete nechat přeložit slova, fráze nebo další vybrané úseky textu do jiného jazyka.
 • Rychlý přístup k přílohám
 • Už jste někdy měli potíže s hledáním souboru, který vám přišel jako příloha? S tím už si nemusíte dělat starosti. Stačí kliknout na Soubor > Otevřít > Sdílené se mnou.
 • Podpora rovnic LaTeX
 • Plníme vaše přání! Matematické rovnice teď můžete vytvářet pomocí syntaxe LaTeX.
 • Přidání pohybu s funkcí Morfing
 • Morfing vám umožní vytvářet plynulé animace, přechody a pohyby objektů v celé prezentaci.
 • Funkce Náhled pro snadné hledání
 • Díky Náhledu můžete přecházet z jednoho snímku na druhý v libovolném pořadí. Můžete snímky přeskakovat nebo zobrazovat opakovaně a nenarušíte přitom posloupnost vaší prezentace.
 • A spousty dalších nových funkcí!

Word 2019 
Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty se špičkovými nástroji pro úpravu, kontrolu a sdílení. Nová karta Návrhposkytuje rychlý přístup k funkcím a funkce Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo v aplikaci Word. 
 
Excel 2019
Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby s čerstvým uživatelským rozhraním a se svými oblíbenými klávesovými zkratkami. Využijte funkce, jako jsou Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců, abyste ušetřili čas a mohli se soustředit na důležité informace. 
 
PowerPoint 2019
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají do svých prezentací zahrnout zpětnou vazbu. 
 
OneNote 2019
Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními.
 
Outlook 2019
Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Podpora e-mailu Push udržuje vaši doručenou poštu aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a kalendáře lze prohlížet souběžně pro lepší plánování.  
 
Publisher 2019
Snadno vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich online alb. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné. 

Access 2016
Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat. Určeno pouze pro počítače PC. 

Systémové požadavky:
Windows: 10, Windows Server 2019
CPU: 1.6 GHz a rychlejší, dvoujádrový procesor
RAM: 4GB (2GB pro 32bitové verze)
Místo na disku: 4GB
Rozlišení: 1280x768
GPU: Hardwarová akcelerace grafiky vyžaduje grafickou kartu DirectX 9 nebo novější. Windows 10 vyžadují architekturu WDDM 2.0 nebo novější (Windows 10 Fall Creators Update vyžaduje architekturu WDDM 1.3 nebo novější). Skype pro firmy vyžaduje grafickou kartu DirectX 9 nebo novější, 128 MB grafické paměti a formát podporující barevnou hloubku 32 bitů na pixel. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Microsoft Office
Nová licence:

2 799 Kč Microsoft Office 2016 pro domácnosti ML elektronicky

2 899 Kč Microsoft Office 2016 pro domácnosti CZ

5 971 Kč Microsoft Office 2016 pro podnikatele ML elektronicky

5 895 Kč Microsoft Office 2016 pro podnikatele CZ

3 691 Kč Microsoft Office 2019 pro domácnosti, CZ, BOX

3 369 Kč Microsoft Office 2019 pro domácnosti, ML, ESD

3 691 Kč Microsoft Office 2019 pro domácnosti, SK, BOX

6 532 Kč Microsoft Office 2019 pro podnikatele, ML, ESD

6 597 Kč Microsoft Office 2019 pro podnikatele, CZ, BOX

7 204 Kč Microsoft Office 2019 pro podnikatele, SK, BOX

13 159 Kč Microsoft Office Standard 2019, ML, ESD

13 303 Kč Microsoft Office Standard 2019, OLP, NL

13 303 Kč Microsoft Office Standard 2019 pro Mac, OLP, NL

2 837 Kč Microsoft Office 2016 pro domácnosti CZ + Dárková karta Microsoft StoreZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku