Produkt Počet kusů Cena s DPH

Microsoft Office 365 Business, OLP

Nepřehlédněte: Doporučujeme edici Business Premium, která obsahuje všechny aplikace a služby, cena je nepatrně vyšší a dodání je obratem po zaplacení! 

Typ licence: nová licence pro malé a střední firmy
Počet licencovaných zařízení: 1 licence pro 1 uživatele; možnost instalace až na 5 počítačů nebo Mac a 5 mobilních zařízení (tablet, telefon).
Délka licence: předplatné na 1 rok
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: ML (multi language) včetně češtiny
Platforma: Windows, Mac, Android,iPad,iPhone
Preferujete trvalou licenci? Kupte výhodnou licenci Office 2019!

Od 21.4.2020 dochází k přejmenování produktů Office 365 na Microsoft 365. Office 365 Business bude nyní Microsoft 365 Apps for Business.

Office 365 Business zahrnuje:
  • Úplnou instalaci aplikací Office 2019: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a nově také Access a Publisher (pouze pro PC)
  • 1 TB cloudového úložiště OneDrive for Business
  • Office Online - přístup k dokumentům Office a jejich úpravy prostřednictvím nejnovějších prohlížečů v různých zařízeních
  • Active Directory


Word 2019
Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román. 
 
Outlook 2019
Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.
 
Excel 2019
Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání. 
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými. 

Onenote 2019
Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy  celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené.

Access 2019
Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro rychlé vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou zabezpečenější a měřitelnější než dříve. 
 
PowerPoint 2019
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.  


Hlavní výhody Office 365 Business:
Váš Office – kdykoliv a kdekoliv ho potřebujete
S Office v cloudu můžete se svými osvědčenými aplikacemi – Wordem, PowerPointem, Excelem, Outlookem a OneNotem  – pracovat kdekoliv. Vaše poslední dokumenty jsou vždycky přímo na dosah, takže můžete začít rychle pracovat. A díky 1 TB  online úložiště na OneDrive pro firmy máte vždycky soubory, které potřebujete, a můžete je snadno sdílet.
 
Jednoduché ukládání a sdílení souborů
Přístup k uloženým souborům můžete mít odkudkoliv a soubory můžete jednoduše sdílet s ostatními ve svojí organizaci i mimo ni. Vaše soubory se automaticky synchronizují mezi vašimi zařízeními a počítačem, takže můžete pracovat online na cestách nebo offline, když jste v kanceláři, a soubory budou vždycky aktuální.
 
Vždycky aktuální
Automatické aktualizace zajišťují, že budete mít vždycky nejnovější funkce a vylepšení služeb – a nebudete muset kvůli tomu přerušit práci. Nemusíte se proto starat o IT a máte víc času na práci pro rozvoj firmy.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7
Windows Server: 2008 R2/2012/ 2012 R2/ 2016
RAM: 4 GB
CPU: 1.6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový
Místo na disku: 4 GB
Rozlišení: 1280 x 768

Mac: Office pro Mac podporují dvě nejnovější verze systému macOS. Jakmile se vydá nová verze macOS, Office pro Mac vyžaduje jednu z posledních dvou verzí tohoto operačního systému: úplně nejnovější verzi macOS nebo předchozí verzi.
CPU: Procesor Intel
RAM: 4 GB
Místo na disku: 10 GB, formát disku HFS+ (označován také jako macOS Extended nebo APFS)
Rozlišení: 1280 x 800

Mobilní zařízení:
Android: Verze KitKat 4.4 nebo vyšší
CPU: ARM nebo Intel x86
RAM: 1 GB
iOS: Office pro iPad® a iPhone® vyžaduje iOS 10.0 nebo novější. Office pro iPad Pro™ vyžaduje iOS 10.0 nebo novější. Office podporují dvě nejnovější verze systému iOS. Jakmile se vydá nová verze iOSu, Office vyžaduje jednu z posledních dvou verzí tohoto operačního systému: úplně nejnovější nebo předchozí.
Android: Office pro Android si můžete nainstalovat na tablety a telefony, které splňují tyto podmínky: běží na nich některá ze podporovaných verzí Androidu a mají procesor ARM nebo Intel x86. Podpora pro zařízení s operačním systémem Kitkat nebo Lollipop bude pokračovat do června 2019.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Microsoft Office 365
Nová licence:

1 533 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit, předplatné na 1 rok, ML, ESD

1 483 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit CZ, předplatné na 1 rok

2 049 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti, předplatné na 1 rok, ML, ESD

2 049 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ, předplatné na 1 rok, BOX

3 544 Kč Microsoft Office 365 Business Premium BOX

3 589 Kč Microsoft Office 365 Business Premium, ESD

1 315 Kč Microsoft Office 365 Plan A3 OLP NL AE Olfd, předplatné na 1 rok

2 621 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

7 760 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

2 514 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rok

7 329 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rok

2 049 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti, předplatné na 1 rok, ML, ESD, AKCEZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku