Produkt Počet kusů Cena s DPH

Microsoft Office 365 Business Premium, ESD

Typ licence: nová licence pro malé a střední firmy
Počet licencovaných zařízení: 1 licence pro 1 uživatele; možnost instalace až na 5 počítačů nebo Mac a 5 mobilních zařízení (tablet, telefon).
Délka licence: předplatné na 1 rok
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: ML (multi language) včetně češtiny
Licenci je možné aktivovat pouze v České Republice nebo na Slovensku! 
Platforma: Windows, Mac, Android,iPad,iPhone

Preferujete trvalou licenci? Kupte si licenci Office 2019!

Od 21.4.2020 dochází k přejmenování produktů Office 365 na Microsoft 365. Office 365 Business Premium bude nyní Microsoft 365 Business Standard. 

Office 365 Business Premium zahrnuje:
  • Úplnou instalaci aplikací Office 2019: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a nově také Access a Publisher (pouze pro PC)
  • Outlook Costumer Manager - pro automatické zobrazení všech informací včetně e-mailů, schůzek, volání, poznámek, úkolů, zakázek a konečných termínů, na jednom místě.
  • 1 TB Cloud úložiště s funkcí detekce ransomwaru a obnovení souborů
  • Skype pro firmy (IM, online schůzky, videokonference v HD kvalitě)
  • Exchange Online (50GB email, kalendář) Mějte svůj e-mail, kontakty a sdílené kalendáře neustále po ruce
  • SharePoint Online (sdílení a spolupráce, týmové schránky)
  • Office Online - přístup k dokumentům Office z tabletu i mobilu
  • Podnikovou sociální síť pro spolupráci zaměstnanců z různých oddělení a lokalit pomocí různých obchodních aplikací
  • Podporu Active Directory
Business Premium

Podívejte se na porovnání jednotlivých verzí Office 365 Business


Word 2019
Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román. 
 
Outlook 2019
Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.
 
Excel 2019
Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání. 
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými. 

Onenote 2019
Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy  celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené.

Access 2019
Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro rychlé vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou zabezpečenější a měřitelnější než dříve. 
 
PowerPoint 2019
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

Hlavní výhody Office 365 Business Premium:
Váš Office – kdykoliv a kdekoliv ho potřebujete
S Office v cloudu můžete se svými osvědčenými aplikacemi – Wordem, PowerPointem, Excelem, Outlookem a OneNotem – pracovat kdekoliv. Vaše poslední dokumenty jsou vždycky přímo na dosah, takže můžete začít rychle pracovat. A díky 1 TB online úložišti na OneDrivu pro firmy máte vždycky soubory, které potřebujete, a můžete je snadno sdílet.
 
Pracujte tam, kde je to zrovna potřeba
Potřebujete používat nástroje Office kdekoliv a na všech zařízeních – s Office 365 takovou flexibilitu získáte. K e-mailům, schůzkám a dalším službám máte přístup online. Soubory Wordu, PowerPointu, Excelu a OneNotu vytváříte, upravujete a sdílíte online, a když někdo v některém souboru něco změní, hned to uvidíte, i když soubor někdo upravuje současně s vámi.
 
Snadné nastavení a správa
O správu IT se stará Office 365, takže vy se můžete věnovat svojí práci. Office nainstalujete rychle a nastavíte uživatele podle podrobných pokynů. Všechny služby se spravují v centru pro správu, ke kterému máte přístup odkudkoliv. Pomocí aplikace Admin pak můžete kontrolovat stav svých služeb. Taky se zbavíte starostí o IT. Díky zaručené 99,9% dostupnosti a designu zaměřenému na zotavení se můžete spolehnout, že budete pracovat bez přerušení a zdržení. 

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7
Windows Server: 2008 R2/2012/ 2012 R2/ 2016
RAM: 4 GB
CPU: 1.6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový
Místo na disku: 4 GB
Rozlišení: 1280 x 768

Mac: Office pro Mac podporují dvě nejnovější verze systému macOS. Jakmile se vydá nová verze macOS, Office pro Mac vyžaduje jednu z posledních dvou verzí tohoto operačního systému: úplně nejnovější verzi macOS nebo předchozí verzi.
CPU: Procesor Intel
RAM: 4 GB
Místo na disku: 10 GB, formát disku HFS+ (označován také jako macOS Extended nebo APFS)
Rozlišení: 1280 x 800

Mobilní zařízení:
Android: Verze KitKat 4.4 nebo vyšší
CPU: ARM nebo Intel x86
RAM: 1 GB
iOS: Office pro iPad® a iPhone® vyžaduje iOS 10.0 nebo novější. Office pro iPad Pro™ vyžaduje iOS 10.0 nebo novější. Office podporují dvě nejnovější verze systému iOS. Jakmile se vydá nová verze iOSu, Office vyžaduje jednu z posledních dvou verzí tohoto operačního systému: úplně nejnovější nebo předchozí.
Android: Office pro Android si můžete nainstalovat na tablety a telefony, které splňují tyto podmínky: běží na nich některá ze podporovaných verzí Androidu a mají procesor ARM nebo Intel x86. Podpora pro zařízení s operačním systémem Kitkat nebo Lollipop bude pokračovat do června 2019.
Licence je určena pouze pro státy EU.  

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Microsoft Office 365
Nová licence:

1 437 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit, předplatné na 1 rok, ML, ESD

1 670 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit CZ, předplatné na 1 rok

2 049 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti, předplatné na 1 rok, ML, ESD

2 049 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ, předplatné na 1 rok, BOX

3 544 Kč Microsoft Office 365 Business Premium BOX

1 321 Kč Microsoft Office 365 Plan A3 OLP NL AE Olfd, předplatné na 1 rok

2 633 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

7 794 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

2 525 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rok

7 360 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rok

2 049 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti, předplatné na 1 rok, ML, ESD, AKCEZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku