Produkt Počet kusů Cena s DPH

BSAlarm - MP3

BSAlarm dokáže jako alarm spustit zvuk, hudbu nebo video (MP3, MPG, AU, AVI, atd.). Dále můžete spouštět programy nebo otvírat dokumenty dle vašich přání. Čas alarmu nastavíte jediným kliknutím myši! V organizéru si můžete nastavit budíky a upozornění na dnešní den, ale i na kterýkoliv jiný den v budoucnosti.

Navíc je možné v programu nastavit i pravidelné budíky na každý den, na jednotlivé dny v týdnu, v měsíci nebo nastavit přesná data v roce. Pro každý alarm můžete nastavit speciální textovou zprávu. Počet vašich budíčků je téměř neomezený. Pokud je počítač zrovna ve zvolený čas vypnutý, alarm se spustí při startu počítače. Program má velice příjemné a originální grafické rozhraní. Jeho součástí je také synchronizace s atomovými hodinami, čímž zaručí stále přesný čas.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku