Produkt Počet kusů Cena s DPH

MOBILedit! 10 Enterprise Edition

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: neomezený počet telefonů a 1 PC
Délka licence: celoživotní 
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká 
Platforma: Windows
Včetně 12 měsíců aktualizací 

MOBILedit! - otevřený systém, umožňující pracovat s mobilním telefonem z počítače a znásobit tak možnosti využití telefonu. Po připojení telefonu kabelem, infraportem nebo Bluetooth vidíte obsah telefonu a můžete rychle vyhledávat kontakty, vytáčet čísla nebo posílat SMS. Můžete snadno zálohovat, kopírovat data mezi jednotlivými telefony a mnoho dalšího. Pokud vám přijde SMS, nemusíte se ani dotknout telefonu - zprávu si přečtete na počítači a rovnou na ni odpovíte, případně si ji přesunete do archívu.

MOBILedit! je napsán podobně jako operační systém - jeho funkcionalita se rozšiřuje pomocí aplikací a ovladačů. Většinu funkcí, které momentálně MOBILedit! nabízí jsou vykonávány pomocí předinstalovaných aplikací. Je možné současné aplikace nahradit jinými nebo doinstalovat další jako jsou hry, kompozer melodií, loga, organizér a mnoho dalších, které budou brzy následovat.


Vychutnejte si nový stylový design
Nové uživatelské rozhraní zobrazuje obsah telefonu dynamicky rovnou v hlavním náhledu, můžete tedy rovnou vidět přehled aktuálních dat jako jsou SMS zprávy nebo blížící se události v kalendáři. Dlaždice (widgets) také informují o funkcích, které jsou pro aktuální telefon a připojení k dispozici. Můžete si také nastavovat velikost okna programu a rozlišení dle svých potřeb a uvidíte, jak se MOBILedit přizpůsobuje přeskupením a změnou velikosti dlaždic tak, aby vždy vypadal co nejlépe. Nové ikony a barvy přináší příjemný a moderní vzhled.

Vyšší komfort s minimem kliknutí
Kamkoliv se podíváte jsou jen tlačítka která skutečně potřebujete. Design včetně navigačního stromu byl optimalizován na minimum nutných kliknutí. Nicméně celé rozhraní bylo tak zásadně přepracováno, že navigační strom nemusíte potřebovat, klidně jej deaktivujte a získáte ještě jednodušší vzhled.             

Zlepšení napojení na outlook a google contacts
Vyslyšeli jsme vás a vytvořili úplně novou podporu Outlook, která pracuje bez problémů v domácím i firemním prostředí včetně sdílených složek. Můžete bez omezení migrovat kontakty ať jsou ve starém telefonu, v moderním smartphonu nebo na cloudech jako je Google Contacts, Microsoft Exchange nebo naše MOBILedit Internetové Úložiště.                

MOBILedit skvěle rozšiřuje možnosti iTunes
Jistě víte, že na rozdíl od iTunes umožňuje MOBILedit komplexně pracovat s kontakty, SMS zprávami, kalendářem, poznámkami, úkoly nebo soubory. Můžete navíc pracovat i s vnitřními daty aplikací, instalovat nebo kopírovat aplikace nebo přidávat fotografie a videa. Můžete obnovit data z jednoho iPhonu do jiného včetně aplikací a jejich dat s použitím Phone Copier pluginu. Nezapomeňte také, že můžete dokonce obnovit data ze ztraceného iPhonu, pokud jste někdy v minulost připojili telefon k iTunes, MOBILedit vám zpřístupní data z automatické zálohy.

Razantní zrychlení přenosu dat Android telefonů
Zlepšili jsme ledacos pod kapotou pro zrychlení komunikace s Android telefony, která je nyní stabilnější, znatelně rychlejší a podporuje šifrované spojení se zlepšenou stabilitou Wi-Fi připojení. Je k dispozici i připojení telefonu prostřednictvím Bluetooth. Nyní můžete také pouhým kliknutím pořizovat na PC fotografie z displeje telefonu (screenshots) a dále s nimi pracovat.

Kompletně nový design uživatelského rozhraní

  • Nové dlaždicové rozhraní poskytuje dynamický náhled na živá data telefonu
  • Program se automaticky přizpůsobuje velikosti displeje přeskupením a změnou velikosti dlaždic tak, aby vždy vypadal co nejlépe
  • Dlaždice zobrazují jaké funkce jsou k dispozici pro daný telefon a typ připojení
  • Nové ikony a barvy přináší příjemný a moderní vzhled

Snadnější použití i navigace                               

  • Nový design má za následek méně kliknutí a rychlejší práci
  • Navigační strom byl zredukován a zpřehledněn a mnoho dalších funkcí!

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/8.1/7/Vista
CPU: 300 MHz a vyšší
RAM: 256 MB a více
Místo na disku: 100 MB a více 

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

MOBILedit!
Nová licence:

817 Kč MOBILedit! 10 Basic Edition

1 091 Kč MOBILedit! 10 Family Edition

1 661 Kč MOBILedit! 10 Professional Edition

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

535 Kč MOBILedit! 10 Basic Edition, prodloužení na 12 měsíců

704 Kč MOBILedit! 10 Family Edition, prodloužení na 12 měsíců

986 Kč MOBILedit! 10 Professional Edition, prodloužení na 12 měsíců

7 041 Kč MOBILedit! 10 Enterprise Edition, prodloužení na 12 měsícůZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku