Produkt Počet kusů Cena s DPH

EaseUs Todo PCTrans Professional

 • EaseUs Todo PCTrans Professional
  anglicky
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 1 390 Kč
  1 113 Kč
  920 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 2
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows
Licenci je možné použít i ke komerčním účelům.

EaseUS Todo PCTrans Professional pomáhá přenášet data, aplikace a nastavení účtu z jednoho počítače na druhý jedním kliknutím.

Klíčové vlastnosi:
 
Nastavení počítače jedním kliknutím
EaseUS Todo PCTrans převede vše do vašeho nového počítače a hned ho připraví k použití. Tento nástroj bezpečně převede všechny soubory, složky, programy a účty do nového počítače. Jedním kliknutím přeneste na počítač vše, co potřebujete. Místo manuálního kopírování se program o vše postará a můžete počítač hned používat.
 
Jednoduchý upgrade
Upgradujete systém na Windows 10? EaseUs Todo PCTrans umožní provést upgrade bez nutnosti přeinstalace všech aplikací. Před aktualizací na Windows 10 stáhne a přesune aplikace z předchozího PC na nový před updatem Windows 10. Po dokončení upgradu na Windows 10 automaticky konfiguruje aplikace a můžete je používat jako předtím.
 
Převod a záloha
EaseUS PC kopíruje obsah na jednom počítači a zálohuje data, aplikace a účty spolu s celkovým nastavením počítače. Tím se snižuje ztráta souborů na nulu a umožňuje obnovit všechna data a nastavení, když dojde k nějakému selhání systému. Vytváří obrazy aplikací a zpřístupňuje je v novém počítači.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7/Vista/XP
Windows Server: 2016/2012/2008/2003
Převod dat z Windows XP/7/8 na Windows 10

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku