Produkt Počet kusů Cena s DPH

Magic ISO Maker

Magic ISO Maker je program, který pracuje se soubory typu ISO (image CD). Dokáže vytvářet ISO ze souborů na harddisku, ale i ze souborů, které vytvořili některé image programy.

Podporuje například převod formátu BIN z programů jako jsou Nero-Burning ROM, Easy CD Create CDRWin, CloneCD, BlindWrite. Dále pak podporuje programy typu Daemon-tools nebo Virtual CD. MagicISO obsahuje funkce: přidat, smazat, přejmenovat, extrahovat a to vše přímo uvnitř archivu.

Samozřejmostí je i možnost vytvoření spouštěcího (boot) CD. Práci s MagicISO zvládne i méně zkušený uživatel, ale i expert bude s nabízenými funkcemi velice spokojen.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku