Produkt Počet kusů Cena s DPH

SureThing Labeler 7 Deluxe

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

Surething Disc Labeler 7 - jednička pro navrhování a tvorbu CD/DVD obalů, etiket, bookletů a potisků. Jednoduchý a přesto výkonný s profesionálními výsledky.
Klíčové vlastnosti:
  • Surething Navigator - vytvářejte a spravujte své projekty kliknutím, podívejte se na tutoriály a prohlédněte si profesionální ukázky projektů.
  • Škálovatelná vektorová grafika - už žádné rozmazané či zubaté hrany a kraje. Obrázky SVG perfektně upravuje ať už si obrázek prohlížíte na obrazovce a nebo rovnou tisknete s vysokým rozlišením. To co vidíte je opravdu to, co dostanete.
  • Knihovna obrázků - vybírejte ze stovek až tisíců barevných obrázků. Můžete je použít jako pozadí nebo kliparty, součástí jsou symboly CD/DVD. Celkový počet obrázků se liší podle edice.
  • Tvořte a upravujte playlisty - importujte názvy písní, umělců a alb přímo z iTunes, Media Playeru a nebo CDček přimo do návrhu potisku a to jedním kliknutím! Playlist Manager pomáhá organizovat vaše playlisty i pro opětné použití v budoucnu.
  • Kruhový text - jednoduše vytvořte text který kopíruje obrysy okrajů CD a DVD. Funguje s jakýmkoliv fontem a v libovolné velikosti. Můžete upravit pozici a otáčet text tažením myši.
  • Designové fonty - Disc Labeler má font pro každou příležitost. Ať už se jedná o Serif, Sans Serif, dekorativní nebo symboly.
  • Podpora Direct-to-Disc Printer - tiskněte přímo na stovkách inkoustových tiskáren. Nastavení eliminuje problémy s nastavením ovladačů tiskárny - jednoduše navrhněte design a nechte Disc Labeler ať se postará o zbytek.
  • Podpora Lightscribe - LightSribe technologie umožňuje vypalovat text přímo na povrch disku. Je nutné mít mechaniku, která tuto technologii podporuje a speciální disky.
  • Naskenujte či importujte vlastní obrázky - obrázky můžete vložit a nebo skenovat přímo do návrhů. Požívejte je jako pozadí, vytvářejte grafické koláže a další. Nástroje pro editaci vám umožňují přesně oříznout, přetočit a změnit velikost obrázků.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7
RAM: 2 GB (doporučují se 4 GB)
Místo na disku: 400 MB
Rozlišení: 1024x768
Tiskárna kompatibilní se systémem Windows
Připojení k internetu pro aktivaci software a online služby

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku