Produkt Počet kusů Cena s DPH

Nero Platinum Unlimited, Elektronická licence

 • Nero Platinum Unlimited, Elektronická licence
  česky 
  Skladem
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)


  Původní cena: 2 205 Kč
  1 764 Kč
  1 458 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mailem)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

Nero Platinum - spolehlivý průvodce vaším digitálním životem. Ať už doma nebo na cestách. Fotky, videa, filmy, hudba na PC, smartphonu, tabletu nebo na chytré televiziKdo na to všechno bude dohlížet? S Nero Platinum můžete spolehlivě spravovat váš každodenní digitální život - nyní s úplně novými funkcemi! 

S programem Nero Platinum získáte hned 7 programů v 1 balíku, který obsahuje:
 
Nero DuplicateManager Photo: Rychle a spolehlivě vyčistí váš fotoarchiv
Nero Video: Importujte, vytvářejte a upravujte video
Nero MediaHome: Organizujte, přehrávejte a streamujte video
Nero BackItUp: Ukládejte, šifrujte a komprimujte
Nero Recode: Ripujte a konvertujte
Audials Music: Streamujte a stahujte
Nero Burning ROM: Vypalujte, kopírujte a archivujte
 

Novinky a vylepšení Nero Platinum:
 
 • Vylepšená a interaktivní startovací plocha pro rychlý přístup ke všem funkcím Nero Platinum Suite.
 • Nový spouštěcí program Nero Start poskytuje okamžitý přístup k více než 200 okamžitým funkcím.
 • Ztratili jste přehled kvůli duplicitním a podobným fotkám ve vašem počítači? Nero DupliacteManager Photo nyní najde a odstraní všechny podobné snímky ve vašem fotoarchivu.
 • Vylepšené rozpoznávání obličejů, rychlejší a přesnější identifikace osob na fotkách
 • Nová funkce vylepšení fotografií, ideální zejména pro sociální sítě. Díky umělé inteligenci můžete zlepšit na fotografiích pleť, odstranit vrásky a ukázat se tak v tom nejlepším světle.
 • Díky novým filtrům můžete svým fotografiím dodat ten správný nádech, podtrhnout náladu nebo upravit i odstín pleti osob.
 • Přeneste data rychle z vašeho PC na několik USB disků najednou. Tato funkce je doplněna volitelným formátováním do vašeho požadovaného formátu a konečným ověřením zkopírovaných dat.

DuplicateManager Photo: Rychle a spolehlivě vyčistí váš fotoarchiv
Nemáte již přehled o fotoarchivech na vašem počítači? Máte vícenásobně zkopírované duplikáty fotek a tolik podobných fotek vytvořených zpracováním snímků nebo zpracováním HDR? Zde vám rychle pomůže zbrusu nový režim „Najít podobné snímky” v Nero DuplicateManager Photo. Spolehlivě a rychle odhalí duplicitní a podobné složky s duplicitními fotkami, uklidí vaši knihovnu, uvolní cenné místo na disku a zároveň udělá pořádek ve vašem mediálním centru Nero MediaHome
 
 
 
Nero Video: Importujte, vytvářejte a upravujte video
Program pro střih videa vám umožňuje plnou kreativitu při nejsnadnějším ovládání a přináší ty nejlepší výsledky pro vaše filmové projekty. Pomocí 1-Click Video Story vytvoříte dokonalé filmy a diaprezentace. Navíc pak můžete svá videa doplnit hudbou, více než 1000 efekty a automatickým odstraňovačem pruhů na 1 kliknutí. Veškeré vaše fotografie a videa tak upravíte pro dokonalý filmový zážitek. Také videa a fotky pořízené na výšku nyní snadno naimportujete ze svého smartphonu jako vertikální video a následně upravíte a zdokonalíte pomocí nové šablony pro vertikální videa. Kromě toho vytvoříte a vypálíte vysoce kvalitní DVD videodisky a Blu-Ray-Discs™ se spoustou nových nabídkových šablon
 
 
 
Nero MediaHome: Organizujte, přehrávejte a streamujte
V Nero MediaHome máte nyní také přístup k vašim online souborům uloženým na OneDrive (Files On Demand) a můžete si je přímo stáhnout. Tím si ušetříte spoustu místa v počítači, a přesto máte vaše snímky, videa a hudbu kdykoli k dispozici. A samozřejmě si můžete všechno přehrát obvyklým způsobem, ať už se jedná o DVD videa, hudební CD, hudební soubory, fotky, diaprezentace, videa, filmy nebo televizní seriály. Streamujte své fotky, filmy a seriály, včetně filmových titulků, bezdrátově na televizi ve vašem obývacím pokoji.
 
 
 
Nero BackItUp: Ukládejte, šifrujte a komprimujte
Zabezpečte své cenné mediální soubory pomocí integrované aplikace Nero BackItUp. Budete tak mít jistotu, že všechna vaše data jsou bezpečně zajištěná. Nero BackItUp vám pomůže zabezpečit všechny vaše vzpomínky na počítači nebo laptopu. Pro aktivaci zabezpečení stačí kliknout na jediné tlačítko – Nero BackItUp se následně postará o pravidelné zálohování všech souborů ve vámi určených intervalech. K dispozici je také kontinuální ochrana, což znamená, že Nero BackItUp chrání nová data nepřetržitě při každé aktualizaci. Úplná novinka: Nyní můžete zálohovat také na vaše preferované cloud služby (Google Drive, OneDrive). Přes cloud pak můžete vaše data také online obnovit.
 
 

Nero Recode: Ripujte a konvertujte
Spojte to, co patří dohromady: Importujte veškeré formáty včetně vysoce kvalitního HEVC (H.265) a podle potřeby je převádějte do téměř všech formátů, na které si vzpomenete. Ripujte DVD*, AVCHD* nebo Blu-ray disky™* a soubory jednoduše použijte k tvorbě nových projektů. Úplná novinka: Konvertujte vaše video soubory také speciálně pro použití na video discích (DVD-Video™, AVCHD, Blu-ray Disc™) a přeneste plně kompatibilní soubory přímo do svých video projektů. Díky aplikaci Nero SmartEncoding tím výrazně zkrátíte dobu vytvoření vašich video disků. Konverze jedním kliknutím vám umožní přenést obsah zvukového CD přímo do připojeného mobilního zařízení.
*Pouze pro média bez ochrany proti kopírování.
 
 

Audials Music Recorder: Streamujte a stahujte
Music Recorder, který je součástí sady Nero Platinum, je vaší vstupenkou do světa hudby. Poslouchejte hity svých oblíbených kapel a objevujte nové písně díky přístupu k více než 100 000 internetových rádií a tisícům koncertů, hudebních klipů a fanouškovských výtvorů. Music Recorder ukládá hudbu do souborů MP3 bez ochrany DRM. Tyto soubory můžete následně zkopírovat i do svého přenosného zařízení!
 
 

Nero Burning ROM: Vypalujte, kopírujte a archivujte 
Třída sama pro sebe. Ať už CD, DVD nebo Blu-ray disky™, svěřte kopírování a vypalování svých cenných dat ověřenému specialistovi – svěřte je sadě Nero Platinum. Ještě jednodušší je to s aplikací Nero QuickStart, kterou lze nyní spustit také přetažením ikony Nero na ploše. Ty nejdůležitější úlohy tak vyřídíte během několika málo okamžiků. Díky technologii SecurDisc 4.0 s 256bitovým šifrováním, ochranou heslem a optimalizační technologií si navíc můžete být naprosto jisti, že vaše data budou žít dlouhým a spokojeným životem. Obzvlášť snadno a kvalitně také vypálíte zvuková CD, a to včetně obalu alba a automatického vylepšení zvuku.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7
CPU: 2GHz a rychlejší
RAM: 1GB
Místo na disku: 5GB
Připojení k internetu pro stažení, nainstalování a aktivování softwaru.
CD/DVD/BluRay mechanika pro vypalování optických disků

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku