Produkt Počet kusů Cena s DPH

Lingea Lexicon 5 Španělský Velký Slovník

Nově je lokalizace kromě češtiny také ve slovenštině!
Licence pro 1 uživatele.


Nepropásněte výhodnou akci! Ke každé objednávce slovníku Lingea Lexicon 5 v edici Velký Slovník - ve verzi BOX - nyní získáte zdarma knižního průvodce zdarma! Na výběr máte z několika verzí! Průvodce po cestách můžete vybírat z této nabídky => Více informací v novince Slovník + průvodce = #1 dovolená 
 

Slovníky Lingea Lexicon jsou plnohodnotné překladové slovníky. Kromě překladů obsahují i informace o slovním druhu, nepravidelných tvarech slova, přepis výslovnosti, příklady a ukázková spojení, doplňující poznámky, slovní vazby a fráze. Překlady jsou uspořádány přehledně do významových řad, které jsou řazeny podle slovních druhů a frekvence. 

Tak srozumitelnou prezentaci významů slova v žádném případě nemůže zastoupit pouhý abecedně setříděný seznam překladů, s jakým se můžete ještě i dnes setkat v některých jiných produktech. Společnost Lingea se specializuje na vytváření jazykových nástrojů a překladových slovníků již od roku 1991.

Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši. Možnost instalace pro celou rodinu (až na 3 zařízení)!

Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X. K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu.

Kvalitní obsah slovníku je navíc podpořen mimořádnými možnostmi softwarového fulltextového vyhledávání s nastavitelnými parametry založeného i  na tvarosloví hledaných hesel. Není tedy problém ve slovníku najít i ustálená spojení typu: nechat na holičkách, vrána k vráně sedá, koupit zajíce v pytli, vzít roha, dát košem, vzít na hůl, přijít na buben, dát kartáč, hodit se marod apod.

Do slovníku byl také začleněn anglický výkladový slovník WordNet umožňující vyhledávat v obsažené slovní zásobě pomocí synonymických skupin i na základě významové nadřazenosti a podřazenosti slov bez ohledu na jejich umístění v abecedě. K dohledání synonymických obratů podle jednotlivých významů může uživateli posloužit slovník synonym Roget's Thesaurus obsahující asi tisíc tematických oblastí. Kromě běžné slovní zásoby slovník obsahuje tematické okruhy, které mohou sloužit k opakování či rozšiřování slovní zásoby pomocí funkce Učení-Zkoušení obsažené v programu Lexicon. Uživatel má navíc možnost si dotvářet vlastní tematické okruhy či doplňovat nová vlastní hesla. Velký slovník je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Obsah:

hesel                                             94 000
významů                                      159 000
vazeb, příkladů a frází                     86 000
překladů                                       414 000

Přílohy: 

slovník zkratek
slovník užití slov
korpus psaných textů
český slovník synonym a antonym

Program Lingea Lexicon 5 je kompatibilní s OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 a Linux a Mac OS X a vyšší. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Lingea Lexicon
Nová licence:

2 998 Kč Lingea Lexicon 5 Anglický slovník Platinum

1 399 Kč Lingea Lexicon 5 Anglický velký slovník

1 192 Kč Lingea Lexicon 5 Anglický ekonomický slovník

1 513 Kč Lingea Lexicon 5 Anglický technický slovník

1 198 Kč Lingea Lexicon 5 Anglický lékařský slovník

472 Kč Lingea Lexicon 5 Anglický praktický slovník

1 499 Kč Lingea Lexicon 5 Německý Velký slovník

3 198 Kč Lingea Lexicon 5 Německý slovník Platinum

1 192 Kč Lingea Lexicon 5 Německý ekonomický slovník

1 513 Kč Lingea Lexicon 5 Německý technický slovník

468 Kč Lingea Lexicon 5 Německý praktický slovník

1 032 Kč Lingea Lexicon 5 Německý právnický slovník

3 198 Kč Lingea Lexicon 5 Francouzský slovník Platinum

1 499 Kč Lingea Lexicon 5 Francouzský Velký slovník

3 198 Kč Lingea Lexicon 5 Španělský Slovník PlatinumZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku