Produkt Počet kusů Cena s DPH

Power Age Sky Simulator

  • Power Age Sky Simulator    Produkt již není v prodeji

Power Age Sky Simulator je výborně funkčně vybavený astronomický software. Vykresluje pozici Slunce, Měsíce i planet, ale také komet a asteroidů (potřebné informace a nejnovější údaje si stahuje z Internetu). Ukáže Vám také více než 2,5 milionů hvězd a dalších 13000 objektů. Mapy mohou být zobrazeny v barvách (včetně tzv. režimu opravdové oblohy), které si můžete přizpůsobit svým vlastním potřebám a chutím. Samozřejmostí je podpora tisku - to vám umožní mapy používat i venku.

Program dokáže spočítat a zobrazit i cesty objektů sluneční soustavy po obloze. Power Age Sky Simulator 3 nabízí spoustu dalších užitečných funkcí a stává se tak opravdu universálním astronomickým softwarem.

Program existuje v odlehčené verzi Light s ménšími nároky na výkon počítače, s nižší cenou (15 $), ale také s méně objekty - pro začátečníky však určitě dostačující.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku