Produkt Počet kusů Cena s DPH

Praktická ekonomika pro ZŠ a SŠ

Jediný produkt na českém trhu výukového software byl koncipován jako reakce Rámcový vzdělávací program. Praktická ekonomika svou strukturou komplexně pokrývá problematiku ekonomické reality v České republice.

Program je koncipován tak, aby studenti získali zejména praktické dovednosti v oblasti každodenního setkávání se s ekonomickou realitou.

Program členěn do 3 částí:

  • národní hospodářství, která nabízí informace o fungování státu, ekonomiky, fungování peněz, ale zejména daní, sociální problematiky, státní správy a státního rozpočtu. Praktické příklady pak žáky naučí spočítat si mzdu, dopad daní přímých a nepřímých, sociální a zdravotní pojištění;

  • bankovnictví, kde se žáci naučí jak banka funguje, jaké jsou její základní funkce, jaké služby nabízí nebo co je to úrok. Zejména si ale prakticky vyzkoušejí základní operace, se kterými se v reálném životě potkají (platba složenky, faktury, převod finanční prostředků, výpočet úroků apod., problematiku inkasa, ale také poštovní operace jako odeslání doporučených dopisů a jiné);

  • podnikání, kde žáci poznají druhy společností, podmínky pro vznik podniku a živnosti, jejich výhody a nevýhody, základy podnikatelského myšlení, pojmy aktiv, pasiv a zadlužení společnosti. Následně si žák formou testu pojmy systematizuje tak, aby z nabytých znalostí mohl čerpat i v budoucím praktickém životě.

Edukační část programu je doplněna o testy a cvičení, v nichž se náhodně obměňují hodnoty v zadání.

Program umožňuje provést klasifikaci žáka nastavením vlastních hodnotících kritérií pro testy a cvičení.

Program je primárně určen základním školám, ale zároveň je vhodným doplňkem i pro výuku na nižších stupních středních škol.

Program bude pravidelně aktualizován tak, aby reflektoval všechny změny legislativy v oblasti ekonomiky.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku