Produkt Počet kusů Cena s DPH

EMS Data Export for SQL Server Business license - 1 Year Maintenance

EMS MS SQL Data Export je výkonný program pro rychlý export vašich dat z Microsoft SQL a MSDE databází do jakéhokoliv z 15 možných formátů jako jsou MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF, SYLK, DIF, LaTeX, SQL a ostatní.

Program obsahuje grafického a jednoduchého průvodce, který umožňuje nastavení exportních parametrů pro každou viditelnou tabulku (cílový soubor, exportovaná pole, formát dat a mnoho dalšího) a utilitu na příkazovou řádku pro export dat z tabulky a dotazu jedním kliknutím. Umožňuje ukládání všech exporotovaných parametrů. Program komunikuje v šesti jazycích - Anglický, Francouzský, Německý, Italský, Ruský a Španělský.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku