Produkt Počet kusů Cena s DPH

Help and Manual 7 Basic

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení:
Dodání: elektronicky (e-mail)

Help & Manual 7 je určen pro všechny, kteří potřebují vytvořit strukturovanou dokumentaci, manuál nebo nápovědu. K práci s programem Help & Manual 7 je vhodné být obeznámen s používáním textového editoru, ale není potřeba technická znalost kompilace souborů nápovědy.

Všchny publikované formáty podporované Help+Manual jsou generovány ze stejného projektu. To znamená, že musíte svou dokumentaci upravovat pouze jednou. Zapomeňte na noční můru konvertování dokumentů pokaždé, když něco změníte.

Funkce Help & Manual 7

  • Funkce Single Source dovoluje mnohem více, než uložení jedné informace v jiných formátech. Help+Manual podporuje další funkce, které vám pomohou zahrnout různý obsah pro různé formáty a použití - vše v jednom projektu, post-processing není potřeba.
  • Multi-Channel Publishing - Help+Manual publikuje všechny standartní formáty nápovědy Windows, od HTML přes Webhlp až po Visual Studio Help. Také generuje Adobre PDF, dokumenty Microsoft Word a formát ePUB, který podporuje Apple iPad a také Amazon Kindle.
  • Formáty nápovědy pro Windows - Windows HTML Help (.chm) je specifický formát pro všechny aplikace Windows včetně .NET., Help+Manual vytváří jak CHM tak MSHC soubory a speicální formát pro integraci do Microsoft VisualStudio. Formát Webhelp zahrnuje tabulku obsahu, klíčová slova a vyhledávání v celém textu. Webhelp je  (context-sensitive) a dovoluje neviditelnou integraci do vaší webové stránky. Tento formát může být dále upravován a podporuje pluginy jQurey pro animace a nestatický obsah.
  • Adobe PDF - PDF výstupy a manuály tisku jsou plně upravitelné v programu Print Manual Designer. Zahrnuje tabulku obsahu, klíčová slova, automatické odkazy stránek, upravitelné rozložení stránek, hlavičky, patičky, číslování stránek, obálky, úvod a mnohem víc.
  • Microsoft Word - použijte klasický soubor ve Wordu pro vytvoření rozložení vašeho uživatelského manuálu a použijte "placeholder tags" které používá Help+Manual k vyplnění obsahu vašeho projektu ve Wordu. Automaticky vložená tabulka obsahu, klíčová slova a interaktivní nadpisy, dělají dkument Word vhodný jak pro tisk, tak i pro online prohlížení.
  • Publikace pro iPad - s Apple iPademe se staly e-knihy každodenní záležitostí. Help+Manual publikuje ve standardním ePUB formátu, který je optimalizován pro iPad, iPhone, Nook Reader a další zařízení pro čtení e-knih. Tento formát e-knihy je pro offline čtení na iPadu nebo iPhonu.
  • Amazon Kindle - chcete dostat vaše e-knihy do Amazon store? Není nic jedoduššího. S Help+Manual můžete produkovat knihy pro Amazon Kindle, zabalené a připravené k distribuci.
Technické požadavky:
  • Podpora Windows 10/8/7/Vista/XP
  • 2 GB RAM,350 MB místa na disku, rozlišení 1024x768 nebo vyšší

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Help and Manual
Nová licence:

16 940 Kč Help and Manual 7 Professional

31 132 Kč Help and Manual 7 Server

2 805 Kč Help and Manual Premium Pack 3Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku