Produkt Počet kusů Cena s DPH

ConceptDraw MINDMAP 8

 • ConceptDraw MINDMAP 8
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 7 255 Kč
  6 892 Kč
  5 696 Kč bez DPH

ConceptDraw MINDMAP je nástroj pro vytváření myšlenkových map, zachycení ideií a snaží se jejich nehmatelný původ zapsat do reality. Takto můžete snadno organizovat své myšlenky, povinnosti a další informace za pomoci Mind mapping technologie. Program tak umožňuje vizualizaci a načrtnutí myšlenek, konceptů, obchodních plánů či projektů.

ConceptDraw MINDMAP podporuje celý rozhodovací proces - od shromáždění vstupů ke strukturaci rozhodovacích procesů pro dokumentaci výsledků. Pomocí různých technik brainstormingu můžete pracovat se svými týmy, definovat důležitá vstupní rozhodnutí. 

U strukturovaných typů dat představuje ConceptDraw MINDMAP inteligentní témata, což vám umožní strukturovat data pro konkrétní účel. Když pak budete muset importovat nebo export data, inteligentní témata jsou navrženy tak, aby spravovala tuto informaci. 

ConceptDraw Mindmap nabízí sadu nástrojů pro vytváření prezentací z myšlenkové mapy. Už pouhým jedním kliknutím můžete vygenerovat prezentaci. Můžete si také vytvořit několik prezentací a uložit je na jednu mapu. 

Vytvořený náčrt lze uložit formou projektu, HTML stránky, PDF, MS Project XML, PowerPoint, grafického nebo jiného formátu. Součástí je objektová knihovna ikon a grafiky.

Program je doporučen pro konzultanty, projektové manažery a týmy, psychology atp.

Systémové požadavky:

 • OS: Microsoft Windows 7/8 (32-bit & 64-bit)
 • CPU: Intel Pentium 4, 1.8 GHz nebo vyšší
 • RAM: 1.5 GB
 • HDD: 540 Mb volného prostoru (1.5 GB během instalace)

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku