Produkt Počet kusů Cena s DPH

ConceptDraw PROJECT 7

 • ConceptDraw PROJECT 7
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 7 962 Kč
  7 564 Kč
  6 251 Kč bez DPH

ConceptDraw PROJECT představuje plnohodnotné řešení pro správu projektu se všemi potřebnými funkcemi na dosah ruky. Generuje rozsáhlou řadu zpráv o projektu a stavu úkolů. Centralizuje informace o projektu prostřednictvím vestavěných dokumentů a odkazů. Unikátní multiprojektový dashboard pomáhá spravovat více projektů z jednoho souboru. Výkonná integrace s dalšími produkty ConceptDraw činí projektové řízení snazší než kdy předtím.

 

Jaké jsou výhody produktu ConceptDraw PROJECT?

Reporting pro plánování
Plánování se stává efektivnější díky zprávám. Přiřazení a využití zdrojů, plánování úloh, milníky a projektové akce, náklady na zdroje a rozpočet, to jsou jen některé zprávy, které pomáhají při plánovacím procesu. Plánování každého projektu má své vlastní jedinečné výzvy. ConceptDraw PROJECT obsahuje mnoho zpráv, aby vám poskytl flexibilitu, kterou potřebujete v procesu plánování. 

Reporting o změnách
Generování efektivních zpráv je rozhodující pro řízení změn. Jedna sada umožňuje pochopit změnu, druhá umožňuje přizpůsobit se dané situaci. Vzhledem k tomu, že milníky jsou vždy ovlivněné změnami, musí být průběžně vyhodnocovány. Vynikající podpora pro toto recenzní řízení je k dispozici v následujících zprávách: Milestone, sledování fáze, sledování kritických úkolů, použití zdrojů více projektů a mnoho dalších. 

Reportin pro zasedání
Efektivně komunikovat směřování k úspěchu projektu pomáhají jeho silné vizuální zprávy. ConceptDraw PROJECT poskytuje vizuální jasnost zpráv pomocí myšlenkové mapy zobrazené v ConceptDraw MINDMAP. Srozumitelnost je zajištěna pomocí zobrazení kontrolního panelu před každým zasedáním. Ovládací panely zobrazí klíčové ukazatele výkonnosti jednoho nebo více projektů. 

Systémové požadavky:
Windows

 • OS: Microsoft Windows 7/8 (32-bit & 64-bit)
 • CPU: Intel Pentium 4, 1.8 GHz nebo vyšší
 • RAM: 1.5 GB
 • HDD: 540 Mb volného prostoru (1.5 GB během instalace)
Macintosh
 • OS: Mac OS X 10.9 a vyšší
 • CPU: Intel
 • RAM: 1.5 GB
 • HDD: 650 Mb

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku