Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Flash Pro CS5.5 WIN CZ UPGRADE z Flash Pro CS5

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5.5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


Software Adobe Flash Professional CS5.5 je přední špičkový nástroj pro tvorbu atraktivního interaktivního obsahu. Zjednodušte vytváření působivého obsahu, který je prezentován v počítačích, smartphonech, tabletech i televizích a podporuje novější platformy, jako jsou Android™, Apple iOS a Adobe AIR®.

VYLEPŠENO Rozšířená podpora platforem a zařízení – Oslovte uživatele nejnovějších verzí
přehrávače Adobe Flash Player a prostředí Adobe AIR a zařízení se systémy Android a iOS.

NOVINKA Vývoj efektivních pracovních postupů pro mobilní zařízení – Spravujte soubory projektů FLA, které jsou určeny pro různá zařízení. Sdílení položek a knihoven napříč dokumenty a cílovými zařízeními umožňuje efektivně vytvářet, testovat a nasazovat obsah pro nejrůznější obrazovky a zařízení.

NOVINKA Přizpůsobení obsahu při změně velikosti vymezené plochy – Nová funkce, která při změně velikosti vymezené plochy automaticky přizpůsobí velikost kresby a symbolů, umožňuje rychlou optimalizaci obsahu pro různé velikosti obrazovek.

VYLEPŠENO Vylepšené ovládání vrstev – Kopírujte a vkládejte vrstvy mezi soubory a projekty se zachováním struktury dokumentu.

NOVINKA Rastrování symbolů – Nové možnosti pro snadný export obsahu jako bitmap pomáhají zvýšit výkon obsahu pro mobilní zařízení.

VYLEPŠENO Vylepšená práce s výstřižky kódu – Pomocí nového nástroje pro výběr můžete zobrazit náhled a vizuálně přidat více než 20 nových výstřižků kódu, včetně těch pro vytváření aplikací pro mobilní zařízení a aplikací AIR, používat akcelerometr a vícedotyková gesta.

VYLEPŠENO Zjednodušené publikování a nastavení dokumentů – Aktualizovaná dialogová okna Nastavení publikování a Nastavení dokumentu umožňují rychle a účinně měnit nastavení.

NOVINKA Podpora přidržení pro inverzní kinematiku – Uzamkněte kosti inverzní kinematiky
k vymezené ploše a u vybraných kostí nastavte omezení pohybu na úrovni plochy. Vytvořte v jedné vrstvě více překlenutí a definujte složitější pohyb armatur, například cykly chůze.

VYLEPŠENO Vylepšení inspirovaná zákazníky – Využívejte různá vylepšení požadovaná uživateli zahrnující vylepšené ovládání pro knihovnu TLF.

NOVINKA Bezproblémové testování obsahu pro mobilní zařízení – U zařízení podporujících
prostředí Adobe AIR, která jsou připojena pomocí USB kabelu, provádějte ladění na úrovni zdroje spuštěním obsahu přímo v zařízení.

NOVINKA Přírůstková kompilace – Ukládáním datových zdrojů do vyrovnávací paměti zkrátíte dobu kompilace dokumentů, které používají vložená písma a zvukové soubory, a urychlíte nasazení formátovaného obsahu.

Upgrade z předchozích verzí samostatných aplikací. Pokud není uvedeno jinak, lze upgradovat vždy pouze z posledních 3 předchozích verzí. Tento upgrade NELZE aplikovat jako upgrade z jednoho produktu uvnitř kolekce. Pokud máte zájem upgradovat produkt z kolekce řady CS (např. CS2, CS3 nebo CS4), musíte zvolit upgrade celé kolekce na celou kolekci CS5.

Tento Upgrade je možné použít pouze pokud již vlastníte krabicovou plnou verzi (ne licenci).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku