Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Contribute CS5 WIN ENG UPGRADE

Aplikace Adobe Contribute CS5 představuje výkonný nástroj publikování na webu a správy webových stránek, který slučuje možnosti vytváření, kontroly a publikování ve snadno použitelném HTML editoru WYSIWYG. Zvyšte produktivitu publikování na webu a současně zjednodušte úlohy spojené s kontrolou a schvalováním.

Klíčové vlastnosti:

 • Společné publikování v Adobe Contribute CS5
  Sestavte pracovní postup pro společné psaní, revize a publikování obsahu. Stanovte různé cesty revidování obsahu na úrovni předlohy – určete, zda je pro publikování stránky třeba jediný souhlas nebo souhlas několika uživatelů.
 • Editování v prohlížeči v Adobe Contribute CS5
  Upravujte stránky přímo ve svém webovém prohlížeči, aniž byste museli otevírat další aplikaci. Editor programu Adobe Contribute® CS5 pro úpravy ve webovém prohlížeči podporuje většinu prohlížečů, včetně prohlížeče Firefox 2 a Internet Explorer 6 a 7.
 • Kompatibilita s programem Adobe Dreamweaver v Adobe Contribute CS5
  Snadno upravujte pokročilé komponenty stránek. Contribute CS4 pracuje s předlohami z programu Adobe Dreamweaver CS5, takže můžete připravit design webu a nechat potom přispěvatele doplňovat obsah bez rizika porušení designu stránek.
 • Sdílené recenze v Adobe Contribute CS5
  Zrychlete a zefektivněte process publikování na webu. Několik recenzentů může připomínkovat koncepty současně, pomocí nového nástroje pro spolupráci.
 • Zlepšená podpora CSS v Adobe Contribute CS5
  Užívejte si vylepšené podpory CSS a naprosté shody vykreslování v programech Contribute CS5 a Dreamweaver CS5.
 • Upozornění na vypršení platnosti obsahu v Adobe Contribute CS5
  Udržujte obsah na svém webu aktuální a živý pomocí nové funkce upozorňování na vypršení platnosti obsahu. Nastavte dobu vypršení platnosti pro jednu nebo více stránek, a program Contribute upozorní určené přispěvatele, jakmile se přiblíží datum expirace obsahu.
 • Dynamické editování webu v Adobe Contribute CS5
  Pomocí Contribute CS5 přidávejte obsah do dynamických webů využívajících MovableType, TypePad nebo WordPress. Jednoduše definujte web Contribute se správným nastavením a obsah webu bude okamžitě dostupný pro úpravy.
 • Podpora obrázků a multimediálních souborů v Adobe Contribute CS5
  Na své stránky Contribute snadno umístíte přetažením obrázky, soubory FLV a SWF i dokumenty PDF. Při publikování stránky program Contribute automaticky nahraje související soubory na webový server – do složek, které určil administrátor.
 • Bezstarostné úpravy s automatickým ukládáním v Adobe Contribute CS5
  Zajistěte úpravy, které přispěvatelé provádějí, pomocí nové funkce automatického ukládání a nastavte, jak často se budou aktualizované koncepty ukládat. Obsah zůstává ve formě návrhu, dokud není zahájen recenzní proces a proces zveřejnění.
 • Vizuální konfigurace blogu v Adobe Contribute CS5
  Vyhněte se ruční editaci souboru BlogHub.csi v textovém editoru, když potřebujete dosáhnout určitých cílů, například povolit obrázky širší než 150 obrazových bodů. Všechny podobné předvolby jsou teď přístupné vizuálně, takže je můžete rychle nastavit.
 • Odkazy relativní ke kořenu webového místa v Adobe Contribute CS5
  Získejte větší stupeň kontroly nad kódem než dříve. Administrátoři webového místa mohou rychle určit, zda se odkazy na stránky nebo další prvky budou zapisovat jako relativní k dokumentu nebo relativní ke kořenu webového místa.

Upgrade z předchozích verzí samostatných aplikací. Pokud není uvedeno jinak, lze upgradovat vždy pouze z posledních 3 předchozích verzí. Tento upgrade NELZE aplikovat jako upgrade z jednoho produktu uvnitř kolekce. Pokud máte zájem upgradovat produkt z kolekce řady CS (např. CS2, CS3 nebo CS4), musíte zvolit upgrade celé kolekce na celou kolekci CS5.

Tento Upgrade je možné použít pouze pokud již vlastníte krabicovou plnou verzi (ne licenci).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku