Produkt Počet kusů Cena s DPH

HTML Guard

Zakódování zdrojového kódu, nefunkčnost příkazu pravého tlačítka myši, odepření možnosti vybrat text či tisknout jsou jen některé funkce programu HTML Guard. Vhodnou kombinací funkcí programu znemožníte zkopírování jakékoliv části vašeho HTML dokumentu.

Program má několik záložek.
V první zadáte, které stránky chcete ochránit. Další záložkou místo na disku, kam se vám uloží nové stránky, případně záloha původních. Na další záložce lze zvolit zakódování zdrojového kódu a další možnosti úpravy zdrojového kódu. Na čtvrté záložce zvolíte, jak se mají chránit obrázky a text. (nemožnost použití funkce pravého tlačítka myši, vyřazení funkce clipboard - schránky atd). Na poslední záložce můžete vidět, jaké funkce jsou u jednotlivých stránek zadány.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku