Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Dreamweaver CS5.5 WIN CZ

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5.5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


Vytvářejte spolehlivě návrhy pomocí aktualizovaného vykreslování Live View v aplikaci Adobe Dreamweaver CS5.5. Vytvářejte špičkové weby a aplikace pomocí kódu HTML5 a CSS3. Vytvářejte a ukládejte do balíčků nativní aplikace pro systémy Android™ a Apple iOS pomocí nové funkce PhoneGap. Díky podpoře jQuery můžete přidat nové úrovně interaktivity. Aktualizovaný panel náhledu více obrazovek umožňuje vytvářet současně návrh i pro mobilní zařízení.Klíčové vlastnosti Adobe Dreamweaver CS5.5:

Panel náhledu více obrazovek: Vytváření návrhu pro komunikátory, tablety a osobní počítače pomocí panelu náhledu více obrazovek. Díky podpoře dotazů na média mohou vývojáři stylizovat a vizualizovat vykreslování pro řadu zařízení v jednom panelu.

Podpora CSS3 a HTML5: Vytvářejte styly pomocí panelu CSS aktualizovaného pro podporu nových pravidel CSS3. Zobrazení návrhu nyní podporuje dotazy na média, použití různých stylů při nastavování rozměrů obrazovky. Vytvářejte kód do budoucna s HTML5 díky podpoře doplňování kódu a vykreslování Design View. Live View nyní obsahuje podporu pro tagy (u aplikace QuickTime) a .

Integrace knihovny jQuery Mobile: Rozšiřte interaktivitu pomocí doplňování kódu knihovny jQuery. jQuery je standardní knihovna jazyka JavaScript umožňující snadné přidávání celé řady
interaktivních prvků do webových stránek. Začněte s úvodními šablonami pro mobilní telefony.

Nativní aplikace pro systémy Android™ a iOS s integrací architektury PhoneGap: Vytvářejte balíky nativních aplikací pro platformy Android a iOS. Převeďte existující stránku HTML do aplikace mobilního telefonu v rámci aplikace Dreamweaver pomocí architektury PhoneGap s otevřeným zdrojovým kódem.

Špičkové vykreslování Live View: Zkontrolujte si svoji stránku pomocí zobrazení Live View – nyní s aktualizovaným modulem vykreslování sady WebKit. Zobrazte si náhled návrhů pro více zařízení s podporou dotazů na média v reálném čase. Funkce a vylepšení HTML5 a CSS3 umožňuje efektivnější vytváření návrhů pro mobilní zařízení.

Podpora aplikace Subversion: Ukládejte soubory bezpečněji díky podpoře aplikace Subversion, která byla aktualizována na protokol verze 1.7.

Podpora FTPS a FTPES: Prostřednictvím rozšířené podpory FTP můžete provádět bezpečnější nasazení souborů. Aplikace Dreamweaver CS5.5 nyní přidává nativní podporu pro protokoly FTPS a FTPES.

Integrace služby Adobe BrowserLab*†: Díky řadě zobrazovacích, diagnostických a srovnávacích nástrojů můžete zobrazovat náhled dynamických webových stránek a místního obsahu. Aplikace Dreamweaver je integrována se službou Adobe BrowserLab, která je součástí online služeb CS Live a umožňuje rychlé a přesné testování webového obsahu ve webových prohlížečích a operačních systémech.

Ověření W3C: Pomocí online služby ověření konsorcia World Wide Web můžete zajistit přesnost svých webových návrhů založených na standardech.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku