Produkt Počet kusů Cena s DPH

Outlook Spam Filter

Outlook Spam Filter je jednoduchá aplikace do programu Microsoft Outlook, který automaticky filtruje spamy z příchozích e-mailů a přemíšťuje je do složek, které jsou tzv. pod karanténou, kde mohou být vámi přečteny nebo vymazány.

Outlook Spam Filter používá tzv. Bayesian filtrovací technologii, která identifikuje 97% příchozích spamových zpráv a navíc Auto-Learning možnosti, zvyšující filtrovací preciznost tím, že analyzují uživatelovu osobní volbu.

Protože jsou na každý e-mail kladena rozdílná kritéria, můžete dále upravovat filtrování, specifikovat seznam přátel a protivníků a také klíčová slova, která by měla být filtrem vynechána. Navíc nastavení zahrnuje karanténu třeba e-mailů, které nejsou ve vašem jazyce nebo možnost oznámení o spamu v systémové liště.

Outlook Spam Filter je vysoce efektivní a k použití snadný a bezpečný nástroj, který vás zbaví spamů ve vaší poště.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku