Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–17:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

Když software, tak s ověřeným původem

Hledáte do svého počítače software čili programové vybavení? Potřebujete účetní program pomáhající vám s fakturami či daněmi nebo hledáte schopný antivir, který ochrání váš počítač před všemi hrozbami, jež ho mohou napadnout? V současné době je trh plný nejrůznějších programů a i naše nabídka je velice pestrá a rozmanitá. Jakožto uživatel si však při výběru vhodného softwaru musíte dát pozor na to, odkud software pochází, respektive jaký je jeho původ. Často můžete narazit na poskytovatele pochybných licencí, které nefungují. Dané koupě byste tak mohli litovat.

Nespalte se při koupi softwaru

Jak již bylo zmíněno, dnešní trh je plný softwaru, respektive nejrůznějších programů, které můžete do počítače instalovat. Jenže je zároveň pravdou, že kromě férových a oficiálních distributorů se najde i řada těch, kteří na prodeji softwaru chtějí jenom vydělat. A právě od těchto prodejců se nejčastěji kupuje software s pochybnou licencí, který mnohdy ani nefunguje. 

Dnes není překvapením, když narazíte na přeprodávané licence. Pro uživatele jsou atraktivní, jelikož jsou většinou levnější než jiné. Jsou však často na hraně legálnosti, respektive mohou být dokonce i nelegální a následně se zjistí, že i nefunkční. 

Jsme oficiální distributoři největších výrobců

Nespalte se při koupi vhodného softwaru pro váš počítač. Vybírejte jenom z nabídky oficiálních distributorů, ke kterým se hrdě řadíme. V naší nabídce najdete jenom software, který pochází z oficiální distribuce a od největších výrobců, jako je Microsoft, Adobe, Eset nebo Avast či další. U nás se vám nemůže stát, že byste nakoupili pochybnou licenci, která by nakonec nefungovala. 

Ověřený původ = vaše spokojenost

Účetní, antivirové ani jiné programy nejsou za hubičku, proto nevyhazujte peníze u neoficiálních či podezřelých prodejců softwarů. V naší nabídce najdete kvalitní programy za ty nejlepší ceny, které fungují. Slibujeme ověřený původ, za to dáme ruku do ohně!

Nahoru