Produkt Počet kusů Cena s DPH

a-squared Anti-Malware

a-squared Anti-Malware je doplňkovým softwarem k antivirovým programům, který je specializovaný na "nechtěný" software (malware) ve vašem počítači. Antivirové programy mají obvykle slabou ochranu proti trojským koňům, dialerům, červům a Spyware. a-squared Personal se snaží vyplnit tuto mezeru.

Program před skenováním hard disku skenuje i paměť. Důvodem, proč používat zrovna a-squared Personal je jeho ochrana na pozadí. Program obsahuje IDS (Intrusion Detection System) a jakýsi System Firewall. IDS monitoruje všechny běžící programy, aby vyloučil činnost nějakého malware, který se pokouší poškodit cokoliv ve vašem počítači. Sytem Firewall umožňuje nastavování práv programům.

Nákupem získáte licenci s updatem na 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku