Produkt Počet kusů Cena s DPH

Spyware Doctor 2011 with AntiVirus - ochrana až na 3 PC

Aplikace Spyware Doctor je špičkově hodnocený nástroj k odstraňování nebezpečných programů a spywaru. Zjišťuje a odstraňuje tisíce potenciálních hrozeb, jako jsou spyware, adware, trojské koně, programy zaznamenávající stisknuté klávesy, špionážní roboti a sledovací programy, a chrání před nimi počítač.

Připojení k internetu nejen rozšiřuje obzory možností získání informací, ale bohužel i zvětšuje možné ohrožení vašeho počítače. Hned za nejbližším serverem mohou číhat různé spywary, adwary, keyloggery, dialery, trackwary, nepřátelské cookies či trojští koně.

Spyware Doctor umí tyto nepřítelské programy rozpoznávat a odstraňovat. Vedle toho dokáže imunizovat váš počítač proti některým známým rizikům. Vyhledávání je možné zvolit na několika úrovních. Vedle úplného prohlédnutí systému nabízí program Spyware Doctor i rychlé zkontrolování rizikových míst jako je například cache prohlížeče. Samozřejmostí je možnost spuštění při startu systému, který je tak chráněn již od počátku jeho běhu. Hned při instalaci se automaticky nastaví tak, aby vám poskytovala optimální ochranu a vyžadovala co nejméně zásahù od uživatele. Stačí tedy aplikaci nainstalovat a budete okamžitě a trvale chráněni.

Vyzkoušet zkušební verzi ZDARMA

Neohrožujte svou bezpečnost používáním jiného než spolehlivého programu!

 • Doporučován odborníky a redaktory z celého světa jako nejlepší antispywarový software
 • BEZPLATNÁ zákaznická podpora pro všechny uživatele
 • Časté pokročilé aktualizace zajišťují nepřetržitou ochranu
 • Zjišťuje, odstraňuje a blokuje všechny typy spywarových a adwarových hrozeb
 • Snadné používání díky inteligentní automatické ochraně

Nejnovější vlastnosti:

 • Nové - Memory Scanner - pomáhá odstranit hrozby číhající na Vašem pc
 • Nové - Multi-layered browsing protection - vícevrstvá ochrana před on-line útoky, včetně phishingu, scare taktik a tichého stahování
 • Nové - Schopnost oslabit Ible Scan - pro optimální výkon pc
 • Nové - Protection Report Card - informuje Vás, jak PCTools chrání Váš pc za poslední měsíc
 • Vylepšené - Detekce, blokování a odstraňování hrozeb získává top hodnocení od nezávislých zkušebních laboratoří a získává doporučení recenzentů po celém světě.
 • Vylepšené - Menší výchozí velikost instalace - program se instaluje rychleji a rychleji chrání Váš pc
 • Vylepšené - Více Scan Control - pro lepší výkon Vašeho pc

Nepřehlédněte 


 PC Tools Internet Security - je komplexní a silné řešení obsahující anti-spyware, anti-virus, firewall a anti-spam v jedné aplikaci.
Výhodou programu Spyware Doctor je rychlost kontroly systému a v registrované verzi možnost on-line aktualizace. Software Spyware Doctor je distribuován elektronickou cestou.

Nákupem získáte licenci až na 3 počítače.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku