Produkt Počet kusů Cena s DPH

Anti Trojan Elite 5

Anti Trojan Elite je odstraňovač malwaru, umí detekovat a odstranit škodlivý software na disku nebo paměti.

Představuje výkonný nástroj pro detekci a odstranění spyware, adware, trojských koní a dalších škodlivých programů (malware). Ochrana systému probíhá rovněž na pozadí v reálném čase. Program obsahuje také nástroje pro opravu poškozeného registru a prohlížeče MSIE. Monitorovány jsou i přenosy na TCP/IP a všechny podezřelé procesy jsou automaticky blokovány.

Anti Trojan Elite poskytuje real-time malware firewall pro uživatele, jakmile je načten trojský kůň nebo keylogger, Anti Trojan Elite jej detekuje, blokuje a odstraní. Aplikace umí detekovat více než 55000 trojských koní, červů a keyloggerů a také velký počet malwaru, který stále narůstá.

Anti Trojan Elite má několik užitečných speciálních utilit. Síťová utilita může být použita pro odpojení podezřelých TCP spojení, procesní utilita může být použita pro ukončení podezřelých procesů, i když mají systémová privilegia, a dokonce má schopnost ukončit podezřelé moduly v procesech. Utilita opravy registrů může být použita pro opravu registru pozměněného malwarem, utilita registry monitor může být použita pro opravu jakékoliv změny důležitých klíčů registru a hodnot v reálném čase.

Podporované operační systémy: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku