Produkt Počet kusů Cena s DPH

Anti-Virus&Trojan

Tento program je určen k nalezení a odstranění virů, trojských koňů a makro virů. Dokáže najít nejen známé, ale také ještě neznámé typy virů. Anti-Virus and Trojan obsahuje tzv. Guard Ghost, který je určen ke kontrole všech běžících procesů v paměti, operací se soubory a přístupů k portům. Díky němu dokáže najít viry typu trojského koně a červy (worms). Anti-Virus and Trojan po nalezení viru zobrazí zprávu a poté napadené soubory vyčistí nebo vymaže. Samozřejmostí je automatický update virových definicí, který zaručí, že Vás Anti-Virus and Trojan ochrání i před nejnovějšími viry.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku