Produkt Počet kusů Cena s DPH

GFI MailSecurity for Exchange/SMTP - pro 100 mailboxů

GFI MailSecurity for Exchange/SMTP představuje kvalitní řešení pro kontrolu obsahu, detekci exploitů, analýzu hrozeb a antivir, které odstraňuje veškerá nebezpečí přicházející v elektronické poště ještě předtím, než mohou postihnout uživatele.

Klíčovými vlastnostmi GFI MailSecurity je obsažení více antivirových enginů k zabezpečení vyšší detekční míry a rychlejší odezvy na nové viry; kontrolu obsahu zpráv a příloh k zabezpečení nebezpečných příloh a nebezpečného obsahu; exploitový štít k ochraně před existujícími i budoucími, na exploitech postavenými viry (např. Nimda, Bugbear); HTML Threats Engine blokující HTML skripty; skener spustitelných souborů sloužící k detekci nebezpečných souborů a další.

K zakoupenému produktu doporučujeme zakoupit Servisní smlouvu. Se servisní smlouvou získáte možnost bezplatného upgrade na nejnovější verzi produktu a emailovou/telefonickou podporu poskytovanou výrobcem během pracovních hodin. Servisní smlouva musí být zakoupena nejpozději do 90 dnů od pořízení produktu. Roční poplatek za servisní smlouvu činí 20% z aktuální koncové ceny produktu, minimálně však 2 950 Kč. Máte -li zájem zakoupit i Servisní smlouvu kontaktujte nás na info@sw.cz nebo na Tel. 483 367 844

Cena zahrnuje nárok na bezplatný upgrade produktu na novou verzi po dobu tří měsíců od data nákupu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku