Produkt Počet kusů Cena s DPH

Kaspersky Mobile Security 9, obnova licence na 1 rok

Ve světě globálních komunikací a bezdrátového připojení se stále více prosazují přenosná zařízení typu PDA či chytré telefony. Tato zařízení jsou vybavena operačním systémem a stala se dalším cílem virových útoků, stejně jako pokusů o neoprávněný přístup k datům.

Kaspersky Mobile Security 9 poskytuje antivirovou ochranu proti virům, červům a trojským koním. Zároveň dokáže filtrovat spam a zabránit v přístupu k soukromým informacím. Veškeré kontroly dat či aktualizace probíhají zcela automaticky. Uživatel má však možnost nastavovat dané funkce dle jeho potřeby.

Antivirová ochrana v Kaspersky Mobile Security 9:

 • On-demand kontrola - kontrola na vyžádání můžete spustit kdykoliv. Paměť mobilního zařízení bude proskenována za několik málo minut. Uživatel si může zvolit, zda chce proskenovat složky, soubory či paměťové karty. Pokud bude nalezena infiltrace, bude uložena buď do karantény, nebo smazána.
 • On-access kontrola - veškeré příchozí SMS, MMS nebo e-maily jsou automaticky kontrolovány proti škodlivému kódu. Produkt dále kontroluje i spouštěcí soubory přicházející skrze Bluetooth a ostatní komunikační kanály.
 • Plánovaná kontrola - můžete si přednastavit dobu, kdy má Kaspersky Anti-Virus Mobile zkontrolovat Vaše mobilní zařízení. (např. v noci) Veškeré podezřelé objekty budou uskladněny do karantény. Po provedení kontroly budete mít k dispozici záznam o infekcích. Rozhodnutí, které objekty si ponecháte a které smažete je pak pouze na Vás.
 • Antispam pro SMS/EMS/MMS - podvodná telefonní čísla budou zařazena na blacklist a nebude možné je používat. Relevantní tel. čísla je možné naopak zařadit na whitelist a bezpečně s nimi pracovat. Spamový filtr neblokuje pouze nevyžádané zprávy, ale i volání, čímž chrání uživatele před podvodníky a vtíravou reklamou.
 • Automatické aktualizace - Kaspersky Lab Virus Lab neustále aktualizuje databáze virových signatur. Aktualizace na mobilním zařízení lze nastavit na plánované (zvolíte si dobu, kdy program aktualizovat), nebo na automatické (standardně jednou týdně). Aktualizace je možné stahovat přes WAP / HTTP (GPRS, EDGE, 3G) nebo propojením s počítačem.

Ochrana proti krádeži v Kaspersky Mobile Security 9:

 • SMS-Block: V případě ztráty mobilního zařízení může uživatel poslat tzv. skrytou SMS, která vzdáleně zablokuje přístup do tohoto zařízení.
 • SMS-Clean: Jedná se o stejnou funkci jako SMS-Block s tím, že SMS-Clean umí navíc vzdáleně smazat všechna data v interní i externí paměti telefonu.
 • SIM Watch: Funkce SMS-Block a SMS-Clean je možné využít pouze v případě, kdy je mobilní zařízení zapnuto a je v něm instalována původní SIM karta. Funkce SIM Watch zabrání "novému uživateli" používat mobilní přístroj s jinou než s Vaší SIM kartou. V případě, že dojde k výměně SIM karty, zašle Vám funkce SIM Watch automaticky zprávu o telefonním čísle nové SIM karty.
 • SMS-Find: Umožňuje určit zeměpisné souřadnice přístroje (platí pouze pro mobilní telefony s integrovaným GPS modulem). Po odeslání SMS Find obdržíte odkaz do Google Maps s uvedenou polohou Vašeho přístroje

Ochrana soukromí v Kaspersky Mobile Security 9:

Nová funkce Privacy Protection (ochrana soukromí) uživatelům umožní skrýt u kterýchkoli kontaktů takové informace, které chtějí zachovat v tajnosti. Ze seznamu kontaktů na kartě SIM nebo v interní paměti telefonu lze vytvořit zvláštní seznam utajovaných kontaktů. Jediným stiskem tlačítka mohou uživatelé programu Kaspersky Mobile Security 9 označit kontakty jako "soukromé", což zajistí, aby se v seznamu kontaktů, ve výpisech odchozích či příchozích volání ani v textových zprávách o nich neobjevila ani zmínka. Bude-li takto vybavený chytrý telefon používat kdokoli jiný, nebude mít o těchto skrytých informacích ani zdání.

Rodičovská kontrola v Kaspersky Mobile Security 9:

Tato komponenta umožňuje rodičům omezit na mobilním telefonu dítěte zasílání nebo přijímání určitých zpráv (například na čísla se speciální tarifikací, na čísla se službami pro dospělé apod.) Podporované systémy Kaspersky Mobile Security 9:

 • Symbian OS 6.1, 7.0s, 8.0, 8.1 Series 60
 • Symbian OS 9.1, 9.2 Series 60
 • Symbian OS 7.0s, Series UIQ
 • Symbian OS 7.0s, Series 80
 • Symbian OS verze 6.1, 7.0s, 8.0, Series 60
 • Windows Mobile 2003/5.0/6.0, včetně Pocket PC
 • Seznam kompatibilních zařízení je k dispozici na adrese http://www.kaspersky.com/mobile_downloads
 • Obnova licence je určena pro zákazníky, kteří již vlastní licenci programu a chtějí prodloužit aktualizaci na další 1 rok.

  V českém jazyce pouze na platformě Windows Mobile!

  OS Symbian, Android a Blackberry k dispozici pouze v anglickém jazyce.

  POZOR - česká verze Symbian, kterou lze stáhnout z webu výrobce, obsahuje chybu, díky které nelze stahovat aktualizace, z tohoto důvodu nedoporučujeme její instalaci.

  Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku