Produkt Počet kusů Cena s DPH

Norton AntiVirus 2007 CZ + Bonus - Zoner Photo Studio 8

Aplikace Norton AntiVirus 2007 s vylepšenou technologií a zvýšeným výkonem je osvědčené a důvěryhodné řešení, které dává zákazníkům pokročilou ochranu před viry, spywarem, trojskými koňmi, červy a dalšími hrozbami.

Norton AntiVirus 2007 využívá nově vyvinutou bezpečnostní technologii, která poskytuje nyní uživatelům proaktivní ochranu dokonce ještě dříve, než je nový červ nebo virus vytvořen a začne se šířit. Ochranné funkce aplikace Norton AntiVirus jsou udržovány v aktuálním stavu pomocí každodenně dodávaných aktualizací ochrany.

Aplikace Norton AntiVirus byla navíc rozšířena o schopnost nalézat nové typy virů, které se pomocí virových nástrojů skrývají před bezpečnostním softwarem. Tato technologie, zjišťuje maskované hrozby na všech úrovních systému, včetně aplikací, uživatelského režimu a jádra.

Aplikace Norton AntiVirus 2007 má také rozšířené funkce prověřování, které zajišťují zjištění a odstranění vysoce rizikového spywaru již před instalací.

Velký pokrok výkonu vykázala aplikace Norton AntiVirus 2007 zlepšením výkonu ve srovnání s produkty z minulého roku. Zlepšení se projevilo v oblasti využití paměti, doby spuštění, rychlosti prověřování, rychlosti spuštění uživatelského rozhraní a stahování prostřednictvím protokolu HTTP.

Pro zákazníky, kteří zakoupí sadu Norton Internet Security 2007, bude k dispozici volitelná doplňková sada s ochranou před nevyžádanou poštou a rodičovským zámkem.

Norton AntiVirus 2007 je navržen pro uživatele operačních systémů Windows XP Home/XP Pro a opravňují k získání bezplatné aktualizace pro kompatibilitu se systémem Windows Vista.

Nákupem programu Norton Antivirus 2007 CZ získáte bonusový software Zoner PhotoStudio 8 Classic, který je vhodným programem především pro správu digitálních fotografií.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku