Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Optimalizační balíček 2019

 • Ashampoo Optimalizační balíček 2019
  česky  slovenky
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 2 663 Kč
  799 Kč
  660 Kč bez DPH

Dopřejte svému počítači tu nejlepší péči a pořiďte si komplexní optimalizační balíček hodnotě téměř 1500,- za pouhých 799,-! Mějte nad vším kontrolu a předcházejte nepříjemným problémům jako je selhání systému, ztráta dat nebo pomalý systém. Optimalizační balíček Ashampoo se o vše postará za vás! 
>>> Takto výhodně pouze na SW.CZ! <<<

Optimalizační balíček obsahuje:
Ashampoo WinOptimizer 16
Ashampoo Backup Pro 12
Ashampoo UnInstaller 8
Ashampoo Privacy Protector

Ashampoo WinOptimizer 16 - výkonný nástroj pro optimalizaci systému, který čistí vaše disky a udržuje váš počítač v běhu při konstantní rychlosti. Také chrání vaše soukromí a umožňuje přizpůsobit si systém Windows. Kromě 3 různých čisticích modulů aplikace nabízí dalších 30 nástrojů, které pokrývají všechny úkoly kolem údržby, ladění, analýzy systému, zvýšení výkonu a zpracování souborů (šifrování, rozdělení, atd.)

Ashampoo Backup Pro 12 - hledáte jednoduché, přesto výkonné zálohovací řešení? Před Ashampoo Backup Pro 12 se strachy klepou viry, ransomware i chyby systému Windows. Ashampoo Backup Pro 12 nabízí různé možnosti zálohování jednotlivých souborů nebo celých diskových oddílů. A to na jakékoliv úložné médium nebo do cloudu. Program běží na pozadí a nezatěžuje systém. I v případě úplného selhání systémů může integrovaná nouzová aplikace vrátit váš systém zpět!

Ashampoo UnInstaller 8 - odstraní nežádoucí programy do posledního bytu! Usnadňuje instalaci, testování a odinstalování aplikací. Nežádoucí software, rozšíření prohlížeče a toolbary odstraníte jen několika kliknutími! Nikdy předtím nebylo odstraňování zbytkového softwaru tak rozsáhlé, ale zároveň jednoduché. Odstraní i starší aplikace díky důkladnému čištění. 

Ashampoo Privacy Protector - není radno riskovat když jde o ochranu vašich dat. Šifrujte a archivujte vaše souboru za pomoci Privacy Protector!
Privacy Protector nabízí inovativní kombinovaný bezpečnostní přístup, který zahrnuje šifrování, archivaci a čištění. Nemusíte používat samostatné nástroje, které nemusí být dohromady kompatibilní. Nyní se můžete spolehnout na jeden komplexní vyvážený nástroj s jednoduchým a přehledným ovládáním.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7
Připojení k internetu pro aktivaci programu. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku