Produkt Počet kusů Cena s DPH

Avast Premier , 1 licence na 2 roky

AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !


Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Délka licence: 2 roky
Dodání: elektronicky (e-mail)


Avast Premier nabízí silnou ochranu pro ty, kteří chtějí chránit svou domácí síť, zařízení a citlivé informace. Klíčovým prvkem je nejdůvěryhodnější antivirové jádro na světě, díky kterému jsou nové hrozby reportovány hned, jak se objeví. Program obsahuje funkci skenování domácí sítě pro router, tiskárnu a síťové disky. Dokonce zařídí automatickou aktualizaci vašich nejdůležitějších programů. Program nabízí i funkci mazání dat s vojenskou úrovní bezpečnosti, Avast Premier je nejlepší ochrana, kterou si můžete koupit.
 
 Další varianty produktu Avast: Avast Internet SecurityAvast Pro Antivirus

 
JEDINEČNÉ FUNKCE
 • Novinka! ZABEZPEČENÍ DOMÁCÍ SÍTĚ
  Zabezpečení domácí sítě Jedním kliknutím můžete otestovat vaši domácí síť, zjistit potenciální bezpečnostní hrozby a ochránit tím váš router a síť. Je to další způsob, jak vylepšit zabezpečení vaší domácnosti.
 • Novinka! SKENOVÁNÍ HTTPS
  Nové vylepšení naší technologie WebShield umožní nalézt malware a další hrozby dokonce i na stránkách zabezpečených protokolem HTTPS. Můžete povolit stránky a certifikáty vaší banky, takže kontrola nezpomalí jejich načítání.
 • Vylepšení! ČIŠTĚNÍ PROHLÍŽEČŮ
  Panely nástrojů a programy pro změnu nastavení vyhledávání jsou nejen nepříjemné, ale i nebezpečné. Sbírají osobní informace a posílají je vydavatelům reklamy nebo komukoli, kdo je za ně ochotný zaplatit. Avast Čištění prohlížečů odstraní z vašeho prohlížeče všechny otravné nástrojové lišty a umožní vám zvolit si vlastní nastavení.
 • Novinka! OCHRANA DNS
  Jedním z největších rizik, kterým lidé čelí na jakékoli síti Wi-Fi, je DNS útok. Tento malware vás přesměruje ze stránky, kterou chcete navštívit, na takovou, která vypadá úplně stejně. Přihlásíte se jako obvykle k vašim oblíbeným stránkám a záškodný program zachytí vaše uživatelské jméno a heslo. Vyřešili jsme tento problém šifrováním komunikace mezi chráněným PC a serverem DNS. Díky tomu se vždy dostanete tam, kam opravdu chcete.
LEPŠÍ OCHRANA
 • 200 MILIONŮ+
  Stále více lidí po celém světě důvěřuje produktům Avast. To je více než kterékoli jiné společnosti. Nabízíme lepší zabezpečení pro všechny. Řešení je jednoduché: Získáváme a dokážeme analyzovat více dat od našich uživatelů. Proto patří naše ochrana mezi nejlepší.
 • Vylepšení! ANTIVIRUS A ANTI-MALWARE
  Pokračujeme ve zdokonalování nejoblíbenějšího antiviru a anti-malware systému, abychom vám zajistili bezpečnost. Vydáváme drobné bezpečnostní aktualizace velikosti textové zprávy, což nám umožňuje distribuovat je několikrát do hodiny, a tím udržet virovou databázi neustále aktuální.
 • Vylepšení! SAFEZONE
  SafeZone je bezpečné, izolované místo, kde můžete provádět vaše bankovní operace, nakupovat a platit účty. Běží ve virtuálním zařízení, takže malware nemůže zachycovat stisky kláves nebo kopírovat to, co píšete. Můžete označit vaše oblíbené bankovní, nákupní či finanční stránky, takže SafeZone se automaticky spustí při jejich návštěvě. SafeZone automaticky aktivuje SecureDNS, která zajistí, že vstupujete na správné stránky
 • Vylepšení! SANDBOX
  Občas si stáhnete nějaký soubor, u kterého si nejste jisti jeho bezpečností. V těchto případech Avast Sandbox umožní spustit tuto aplikaci (shlédnout video či prohlédnout stránku) v bezpečném virtuálním prostředí, které je izolované od zbytku počítače. Pokud je vše bezpečné, program umožní přesunutí souboru do počítače; pokud ne, počítač je ochráněn.
 • Vylepšení! FIREWALL
  Prostřednictvím firewallu můžete udělat počítač prakticky neviditelným pro hackery. Tichý firewall od Avastu zabraňuje neoprávněnému přístupu k vašemu počítači prostřednictvím Internetu nebo Wi-Fi sítě.  Pracuje tak, že na pozadí filtruje data, která se dostávají do vašeho počítače, eliminuje známé hrozby a izoluje ty podezřelé. Jediná věc, které si všimnete, je to, že váš počítač nebude napaden.
VĚTŠÍ POHODLÍ
 • Novinka! CELKOVÝ TEST
  Jediným kliknutím můžete skenovat počítač a zjistit, zda jej neohrožují nějaké škodlivé soubory, zda je potřeba aktualizovat software, bezpečnost vaší domácí sítě a operační status počítače. Stačí jediný test a zjistíte, jak je na tom vaše PC, router a další vybavení.
 • Vylepšení! SOFTWARE UPDATER
  Hackeři s oblibou zneužívají starý software, do kterého mohou snadno proniknout. Je to v současnosti jedna z největších slabin v zabezpečení u většiny lidí. Funkce Software Updater vás upozorní na nové opravy nebo aktualizace nejdůležitějších programů, které právě používáte 
 • Vylepšení! MAZÁNÍ DAT NA VOJENSKÉ ÚROVNI
  Smazání souborů obvykle nezajistí jejich trvalé odstranění z pevného disku. Musíte soubor několikrát fyzicky přepsat, aby se již nedal obnovit. Pokud máte na svém počítači opravdu důvěrné informace, Avast Premier vám nabízí snadnou možnost trvalého odstranění dat v případě potřeby.
DALŠÍ FUNKCE
 • Vylepšení! INTEGRACE S PORTÁLEM MY AVAST
  Spravujte všechna zařízení připojená k účtu My Avast přímo v konzoli programu Avast. Zde můžete přidávat nová zařízení, rozšiřovat jejich funkcionalitu nebo kontrolovat stav všech připojených zařízení. Také získáváte body za používání produktů Avast a doporučení produktů svým přátelům.
 • Novinka! PŘEDNOSTNÍ EMAILOVÁ PODPORA
  Bezplatná přednostní emailová podpora je k dispozici pouze v Avast Premier. Můžete také využít webové stránky podpory a odpověď nalézt v sekci často kladených dotazů nebo na diskuzním fóru, kde odborníci zdarma odpovídají. Pokud jste stále nenalezli řešení problému nebo se chcete přímo někoho zeptat, můžete využít placenou telefonickou podporu, kde vám experti Avastu zaručeně poradí.

Systémové požadavky:
Operační systém: Microsoft Windows 32/64 bit XP/Vista/7/8/8.1/10 (kromě edice Starter a RT)
Procesor: Pentium 4
Paměť: 256MB RAM
Volný prostor na pevném disku: 1,5 GB 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku