Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Magical Security 2

Ashampoo Magical Security je nástroj pro ochranu důležitých či tajných dokumentů a dalších dat pomocí šifrování. Program se integruje přímo do prostředí Windows a umožňuje šifrování souborů a složek uložených na pevném disku, CD nebo DVD a dalších paměťových médiích. Program využívá šifrovací metody AES. Nová verze Vám přináší vylepšené funkce včetně nového designu.

Program vám umožní šifrovat vaše soukromé dokumenty a soubory. Díky tomu zůstanou v bezpečí a nikdo jiný je nedokáže přečíst ve správné podobě.
Ovládání je velmi jednoduché, stačí vybrat vhodnou nabídku z menu v Průzkumníkovi. Encrypt slouží pro zašifrování a Encrypt zase pro rozšifrování.

Program používá AES šifry. Jako bonus je přítomna i funkce, která dokáže bezpečně smazat vaše data.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku