Produkt Počet kusů Cena s DPH

GFI MailEssentials for Exchange/SMTP - pro 100 mailboxů

GFI MailEssentials for Exchange/SMTP nabízí antispamovou ochranu a správu elektronické pošty na úrovni serveru.

GFI MailEssentials nabízí rychlé nastavení a díky Bayesově analýze a dalším metodám i vysokou míru detekce spamu - bez nutnosti nastavení, velmi nízký počet nesprávných vyhodnocení díky automatickému whitelistu, a schopnost automaticky se přizpůsobit vašemu poštovnímu prostředí za účelem neustálého ladění a vylepšování míry detekce spamu.
GFI MailEssentials k vašemu poštovnímu serveru doplňuje i nástroje pro správu elektronické pošty, prohlášení, archivaci & monitorování pošty, reporting elektronické pošty, list server, automatické odpovědi na úrovni serveru a stahování pošty pomocí POP3.

Cena zahrnuje nárok na bezplatný upgrade produktu na novou verzi po dobu tří měsíců od data nákupu.

K zakoupenému produktu doporučujeme zakoupit Servisní smlouvu. Se servisní smlouvou získáte možnost bezplatného upgrade na nejnovější verzi produktu a emailovou/telefonickou podporu poskytovanou výrobcem během pracovních hodin. Servisní smlouva musí být zakoupena nejpozději do 90 dnů od pořízení produktu. Roční poplatek za servisní smlouvu činí 20% z aktuální koncové ceny produktu, minimálně však 2 950 Kč. Máte -li zájem zakoupit i Servisní smlouvu kontaktujte nás na info@sw.cz nebo na Tel. 483 367 844

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku