Produkt Počet kusů Cena s DPH

Max Spyware Detector

Spyware Detector je aplikací, která vyhledává a ničí spyware.

Spyware je aplikace, která bez vašeho svolení odesílá informace o vašem počítači, operačním systému, dokonce může odesílat vaše hesla na různé stránky atd. Jsou to tedy nebezpečné aplikace, které byste v počítači neměli mít nainstalovány. Příznakem, že máte nainstalován takto škodlivý software, může i být zpomalení počítače či jeho neobvyklé chování.

Tento program má k dispozici velkou databázi spyware, která se neustále rozšiřuje a zahrnuje i ty nejnovější. Pro větší úroveň bezpečnosti mohou být zakázány prvky jako ActiveX, Browser Header Objects a Tracking Cookies. Aplikace neustále monitoruje činnost počítače, v případě že se začne spyware projevovat program na to upozorní.

Pokud se vám do počítače nějaký ten spyware dostal, Spyware Detektor ho dokáže odstranit.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku