Produkt Počet kusů Cena s DPH

PC LockUp

PC LockUp je zabezpečovací software pro Váš počítač, který Vám umožní ochránit heslem Windows a zábrání tak jiným uživatelům jeho používání, když nejste zrovna přítomni. Spustí se automaticky při startu Windows a volitelně zamkne při nahrávání i plouchu. Schová Vaši plochu a ve stejném okamžiku ji nahradí jiným obrázkem, který si můžete změnit v nastavení.

Umožňuje dokonce určit i termín a čas jeho fungování. Samozřejmostí je podpora několika uživatelů, kterým mohou být definována různá práva. Windows LockUp má dále zabudovaný (heslem zabezpečený) šetřič obrazovky. Podporuje také kontrolu síťových připojení. Má velmi jednoduchou obsluhu a k dispozici je také on-line nápověda.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku