Produkt Počet kusů Cena s DPH

Antiy Ghostbusters Professional Edition

Antiy Ghostbusters v sobě slučuje 3 programy (pouze verze Professional). Dokáže najít a odstranit z Vašeho PC viry - trojské koně, více než 170 000 druhů spywaru jako je Adware, Pornoware, Trojans, Backdoors, Worms a dále Vás ochrání proti útokům z internetu pomocí firewalu.

Pomocí tohoto software můžete scanovat harddisk, v paměti spuštěné programy nebo jen určité adresáře. Uživatel má možnost nastavit přístupová práva k síti a zvolit si tak, které aplikace či IP adresy mají být vyloučeny a které ne.
Samozřejmostí je automatický update, díky kterému získáte ochranu před nejnovějšími riziky. Součástí programu je také rezidentní scanner, který chrání citlivé oblasti systému po celou dobu, kdy je spuštěn.

Verze Professional obsahuje navíc oproti verzi Standard bezpečnostní nástroje IE a Registrů. (obnova, editace ...)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku