Produkt Počet kusů Cena s DPH

Avast Internet Security 3 licence na 2 roky

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 3 
Délka licence: 2 roky
Dodání: elektronicky (e-mail)


!!! Nepřehlédni: Avast Internet Security na 2 roky s 55% slevou  TO CHCI!

Avast Internet Security poskytuje vše, co potřebujete pro zabezpečení domácí sítě a ochrání online transakce před útočníky. Jedná se o nejprodávanější produkt, protože nabízí výkonnou a spolehlivou ochranu, kterou naši uživatelé oceňují. Získáte nejoblíbenější zabezpečení na světě, s více než 220 miliony uživatelů. Byla přidána funkce skenování domácí sítě pro ochranu vašeho routeru, tiskárny i síťových disků. Rovněž budete mít přístup k firewallu, anti-spamovému štítu a ochraně proti DNS útokům. To je vše co potřebujete k tomu, abyste byli kompletně chráněni.
 
Pro ty, kteří chtějí svobodu
Nakupujte, sdílejte vaše fotografie, používejte internetové bankovnictví a „lajkujte“ jako o závod. Internet Security vás chrání, zatímco vy můžete v klidu dělat vaše oblíbené věci na Internetu.
Právě jste si pořídili jachtu za 3 miliony?
Vyhněte se nepříjemným překvapením na vašem bankovním výpisu. Internet Security zabrání krádeži vaší identity a ochrání vás před podvodnými stránkami.
Neoprávněná změna DNS může postihnout každého uživatele
Hackeři mohou snadno vytvořit zdařilou kopii vašich bankovních stránek. Bez spolehlivého antivirového programu může být přihlašování ruskou ruletou. To raději věnujte všechny své úspory na charitu.
Vyhněte se podvodným e-mailům
Dnešní phishingové útoky jsou mnohem sofistikovanější. Email s předmětem „vyhráli jste v loterii“ již nikoho nenachytá. Internet Security nezkoumá pouze podezřelý text a neobvyklou adresu odesilatele.
Internetový prohlížeč podle vašich představ
Hackeři mohou snadno změnit nastavení vyhledávání. Komu by se chtělo pracovat od 8 do 4, když může ležet s rukama za hlavou a vydělávat peníze díky vašemu vyhledávání? Nastavte si zpět Google, Seznam nebo jiného oblíbeného poskytovatele vyhledávání.
Další varianty produktu Avast: Avast PremierAvast Pro Antivirus

Ochrana PC, ANTIVIRUS A DOMÁCÍ SÍTĚ:
  • Inteligentní Antivirus - odhalí všechny typy nástrah, virů a malware. Dokonce i spyware, ransomware a phishing útoky.
  • NOVINKA CyberCapture - osobní detekce hrozeb v reálném čase. Odesílá neznámé soubory do Virové laboratoře Avastu, kde je naši experti důkladně analyzují. Pokud jsou nebezpečné, uloží je do karantény.
  • Zabezpečení domácí sítě - je váš router správně nastavený? Zjistíme to. V opačném případě může kdokoli proniknout do vaší sítě a všech připojených zařízení.
  • Celkový test - výrazně ušetří váš čas. Jedním kliknutím otestujete problémy na vašem PC a v síti.
  • Firewall - můžete zamknout dveře a zabránit tak zlodějům v přístupu do vašeho domu - proč by to tedy mělo být na vašem počítači jinak? Firewall vás ochrání před všemi druhy útoků.
  • Čištění prohlížečů - zbaví vás všech nepotřebných panelů nástrojů, zásuvných modulů a rozšíření, které se instalovaly bez vašeho vědomí a svolení.
  • Sandbox - stáhli jste si někdy podezřelý soubor, který mohl být potenciálním zdrojem problémů? Otestujte si stažené soubory nejdříve v izolovaném prostředí a ochraňte tak váš počítač.
  • Hesla Avast - používáte příliš mnoho hesel a žádné není bezpečné? Je to zcela běžné. Nyní vám stačí zapamatovat si pouze jediné a program Hesla Avast zajistí vše ostatní.

BEZPEČNÉ PLATBY A BANKOVNICTVÍ
  • Bezpečné DNS - nastavení vašeho routeru může být změněno a můžete být přesměrováni na falešné stránky. Proč? Protože hackeři mohou získat vaše bankovní informace. Bezpečné DNS ochrání všechny vaše bankovní transakce.
  • Antispam - spam není jen nepříjemný. Může být také nebezpečný. Internet Security ochrání vás a vaše peníze před nebezpečím podvodných e-mailů. Funkce Anti-spam je k dispozici zdarma ke stažení.

Podpora na dosah:
Podpora přímo v produktu
Máte problémy s produktem Avast? Již nemusíte složitě hledat pomoc. Nyní nám můžete odeslat zprávu přímo z vašeho programu Internet Security.
Účet Avast:
Všechna vaše chráněná zařízení naleznete na jediném přehledném místě. Nabízí správu licencí, lokalizuje vaše mobilní zařízení a zobrazí přehled všech vašich připojených zařízení.
Systémové požadavky:
Operační systém: 10/8.1/8/7
Paměť: 256 MB RAM
Volný prostor na pevném disku: 1,5 GB 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Avast Internet Security
Nová licence:

1 399 Kč Avast Internet Security 1 licence na 2 rokyZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku