Produkt Počet kusů Cena s DPH

Iobit Protected Folder

 • Iobit Protected Folder
  česky 
  Skladem
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)


  Původní cena: 566 Kč
  397 Kč
  328 Kč bez DPH

Využijte exkluzivní možnost získat program Protected Folder za bezkonkurenční cenu, jako součást balení speciálních optimalizačních balíčků! Více informací naleznete v sekci "Optimalizace PC"
 
Protected Folder je navržen tak, aby chránil heslem vaše složky a soubory před nechtěným objevením, upravením nebo smazáním jiným uživatelem PC v systému Windows. Protected Folder funguje jako bezpečnostní schránka, stačí do ní přetáhnout složky nebo soubory, které chcete skrýt nebo ochránit, a pak už je nikdo nemůže vidět, smazat nebo upravovat. Ať už chcete ochránit vaše soukromí, předejít krádeži nebo ztráty dat, Protected Folder je ideálním nástrojem pro vás.

Hlavní přednosti aplikace:
 • jednoduché použití
 • možnost úplného skrytí souborů nebo složek
 • ochrana přístupu ke složce nebo souboru heslem
Nákupem této verze získáte licenci na 1PC na 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku