Produkt Počet kusů Cena s DPH

Kerio Control (dříve WinRoute Firewall) add-on 5 uživatelů, obnova licence na 1 rok

Kerio WinRoute Firewall - nově jako Kerio Control. Kerio Control je nové softwarové zařízení a serverové řešení UTM pro malé a středně velké organizace.

Nové serverové řešení UTM umožňuje správcům sítí zajistit úplné zabezpečení sítě a poskytuje jim nepřeberné množství nástrojů k řízení přístupu uživatelů a optimalizaci výkonu. Kerio Control s integrovaným modulem IDS/IPS umožňuje komplexní správu zabezpečení proti rychle se vyvíjejícím bezpečnostním hrozbám.

Systém IDS/IPS produktu Kerio Control, který je založen na standardní technologii Snort, klasifikuje a blokuje útoky proti serverům, aplikacím, klientům a součástem infrastruktury.
Kerio Control přináší nové webové administrační rozhraní, jež dále zvyšuje standardy správy zabezpečení produktů UTM. Webová administrace působí dojmem skutečné desktopové aplikace, takže úkol vytvoření a správy sofistikovaných komunikačních pravidel se pro většinu IT správců stává snadným – a to je úžasný rozdíl ve srovnání s nástroji pro správu jiných zařízení UTM.

Další novinkou je změna antivirového produktu integrovaného v Kerio Control a Kerio Connect, kterým je nově antivir Sophos.
Společnost Kerio Technologies nabízí antivirus jako součást svého e-mailového a bezpečnostního softwaru již přes 8 let. Ruku v ruce s vývojem produktové strategie jde též reflexe vztahu s antivirovými technologiemi. Po důkladném uvážení si za svého nového antivirového partnera vybrali společnost Sophos.
Nový integrovaný antivirus je dostupný v nejnovější verzi produktu Kerio Control 7, nového produktu poskytujícího funkce unifikovaného zabezpečení (UTM), a zároveň bude součástí následující verze produktu Kerio Connect - 7.1.

Novinky Kerio Control 7

Systém detekce a prevence útoků - Transparentní kontrola veškeré síťové komunikace mezi lokální sítí a Internetem. Zachycené pokusy o útoky mohou být blokovány, zaznamenány nebo ignorovány v závislosti na úrovni jejich závažnosti.

Databáze zakázaných IP adres (tzv. černá listina) - blokuje adresy, ze kterých byly zaznamenány podezřelé aktivity. Černá listina a signatury známých útoků jsou aktualizovány každou hodinu.

Filtrování MAC adres - umožňuje správci firewallu blokovat nebo naopak povolit přístup k jednotlivým síťovým rozhraním firewallu na základě fyzické adresy (MAC adresy) počítače nebo zařízení. MAC adresa jednoznačně identifikuje síťový adaptér. Na libovolném síťovém rozhraní firewallu (Ethernet nebo WiFi) lze nastavit skupinu zařízení, které je povolen přístup, nebo které je naopak přístup zakázán. Tímto způsobem, lze omezovat zařízení, která se mohou připojit k WiFi síti nebo kabelem k síti Ethernet.

Nový integrovaný antivirus Sophos - nový výkonný antivirus obsahuje technologie jako detekci virů podle genotypů, použití výsledků předchozích analýz, dynamickou analýzu kódu a heuristickou analýzu.
Bližší informace o antiviru Sophos

Automatická konfigurace DHCP serveru - rozsahy IP adres se v DHCP serveru mohou vytvářet automaticky na základně konfigurace důvěryhodných síťových rozhraní. Při změně IP adresy některého důvěryhodného rozhraní se automaticky aktualizuje příslušný rozsah adres v DHCP serveru.

Nové sekce ve WWW rozhraní pro správu - do WWW rozhraní Kerio Control Administration byla přidána konfigurace DHCP serveru, upřesňující volby, bezpečnostní volby a záznamy.

V edicích softwarových zařízení lze nastavit více IP adres na síťovém rozhraní

Kerio Control je komplexní produkt pro zabezpeční a sledování sítě a zvýšení produktivity, které nabízí:

Unifikované zabezpečení
Chraní proti aktuálním bezpečnostním hrozbám firewallem na aplikační úrovni, antivirovou kontrolou a blokováním P2P sítí. 

Řízení přístupu uživatelů
Kontroluj aktivitu uživatelů a zvyšuje produktivitu pomocí pravidel pro uživatele, sledování aktivit a filtrování obsahu.

Kvalitu služeb
Zvyšuje efektivitu využívání Internetu a dostupnost služeb prostřednictvím rozložení zátěže, omezování šířky pásma, a zálohování připojení.


Varianta s antivirem obsahuje navíc Integrovaný antivirus Sophos.
Proč použít integrovanou antivirovou ochranu Sophos?
  • Okamžitá ochrana
  • Pokročilé technologie skenování
  • Snadná údržba
  • Virová databáze je aktualizována každou hodinu

Moduly pro antiviry jiných výrobců
S Kerio Control můžete snadno použít také různé externí antivirové programy díky připraveným antivirovým modulům.

Duální antivirová kontrola
Nejsilnější ochranu získáte kombinací integrovaného antiviru Sophos s externím antivirovým programem.

Ochrana e-mailu (SMTP & POP3)
Kontrolujte příchozí a odchozí zprávy a jejich přílohy. Nalezené viry budou ze zpráv odstraněny a nahrazeny informativním textem.

Kontrola WWW stránek (HTTP)
Kontrolujte WWW stránky, a stahované soubory a ostatní HTTP komunikaci. Kontrolujte také data přenášená spojeními Kerio VPN.

Přenosy souborů (FTP)
Kontrolujte soubory stahované a ukládané protokolem FTP. 

Verze "předplatné" je určená pro uživatele, kteří již vlastní licenci programu Kerio Control a chtějí licenci obnovit na další 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku