Produkt Počet kusů Cena s DPH

NetWatcher client

NetWatcher je Internetová aplikace, která vám umožní rychle pracovat a dálkově ovládat jiné počítače v síti. V programu máte obrazovky pro ovládání vzdáleného počítače, pro sledování přístupů a pro zaznamenávání práce vzdálených počítačů.

Díky programu můžete dohlížet nad každou akci, kterou uživatelé na vzdáleném počítači provedou. NetWatcher Vám umožní například sledovat obraz, URL přístupy, spuštné programy, řídit pracovní plochu a dalš.
Aplikace také umožňuje sledovat několik obrazovek současně
Vše probíhá bez toho, aby byl sledovaný uživatel jakkoli rušen a vy byli prozrazeni.
Program má využití tam, kde je třeba sledovat např. práci studentů či zaměstnanců při plnění daných úkolů.


NetWatcher se skládá ze serveru, kterým je NetWatcher Monitor nebo NetWatcher Log server a Klientského programu nainstalovaného na každém sledovaném počítači.

Hlavní rozdíly mezi serverem NetWatcher Monitor a NetWatcher Log Server
NetWatcher Monitor je Windows aplikace užívaná k dohlížení a kontrole všech NetWatcher klientů se zapnutými počítači. Dohlíží na okamžité obrazovky, internetové adresy a programy přístupné na vzdáleném počítači.
Log Server je Windows obslužně vyhrazený program pro sbírání a řízení obrázků obrazovky, internetových adres a přístupných progamů. Dále zaznamenává data všech NetWatcher klientů.

NetWatcher Monitor nebo NetWatcher Log Server musí být instalováni na centrální jednotku.
NetWatcher Monitorr slouží především k okamžíté kontrole a NetWatcher Log Server k záznamu dat probíhajicích dějích na vzdáleném počítači.

1 licence klienta je určena pro 1 PC.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku