Produkt Počet kusů Cena s DPH

Spytech SpyAgent

Spytech SpyAgent Professional je velmi silné řešení se spoustou funkcí, nástrojů a mnoha možnostmi nastavení. Utilita zaznamenává stisknutí klávesnice, otevírání oken, běh aplikací, používání hesel, využití internetového připojení, navštívené www stránky, je schopen vyhotovit screenshot obrazovky a ty poté vhodně odprezentovat (jako slideshow). Správce může též nastavit, aby se log file pravidelně odesílal na zadanou emailovou adresu. Uživatelské rozhraní je velmi přívětivé. Trial verze, která je k dispozici ke stažení, umožňuje provádět monitoring pouze po dobu 30 minut.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku