Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:30–17:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

PowerDirector 10 Ultra + dárek!

PowerDirector 10 Ultra + dárek!

Až do konce května 2012 máte jedinečnou možnost získat k světově nejrychlejšímu video editoru PowerDirectoru 10 Ultra dárek v hodnotě 1 000 Kč.

K zakoupené licenci  PowerDirector 10 Ultra získáte jako dárek skvělý software pro Vaši webovou kameru - YouCam 5 Deluxe.

Ať už hledáte zábavné funkce či efekty, které můžete použít při chatování s přáteli, nebo užitečné pomůcky ke zlepšení vašich pracovních prezentací, konzultací nebo videokonferencí, YouCam 5 je jediný software pro webovou kameru, který budete potřebovat! YouCam 5 Vám dále usnadní i díky novince "Face Login" přihlásit se do vašeho PC či na oblíbené weby jako Facebook, Amazon a eBay pomocí rozpoznání obličeje.

PowerDirector 10 je unikátní a nejrychlejší nástroj pro editaci a střih videa s kterým vytvoříte velkolepá a okouzlující videa. Své nahrávky můžete vylepšit s více než 300 nástroji a rozšiřujícími efekty. Samozřejmostí je možnost nahrávání z digitálního tak i analogového vstupu, stejně tak i možnost přímého sdílení na Facebook a YouTube.

 

Naposledy přidané

CorelDraw Graphics Suite 2024 velikost 160x200 vlevo
CorelDraw Graphics Suite 2024 velikost 160x200 vpravo
Nahoru