Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–16:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

Sony Vegas za polovic!

Nezmeškejte tuhle jedinečnou a časově omezenou 50% slevovou akci na vybrané verze Sony Vegas Pro 13! Pospěšte si! Akce platí jen do vyprodání zásob.

Mimořádně výhodná cena se vztahuje na program Sony Vegas Pro 13 + DVD Architect Pro 6 (modrá edice) a žlutou edici Sony Vegas Pro 13 EDIT. Sleva 50% platí pouze pro komerční licenci pro nové uživatele a zahrnuje jak krabicové balení, tak i download verzi ke stažení.

 
Sony vegas se slevou 50%

Program slouží k pohodlné tvorbě obsahu a audio-vizuálních produkcí. Díky inovativním 3D nástrojům pro stereoskopické video, široké podpoře formátů, prvotřídní podpoře zvuku a celé řadě doplňkových funkcí pro editory, poskytuje kolekce Vegas Pro 13 vše potřebné k dosažení mimořádných výsledků Vaší tvorby. Vegas od Sony nabízí komplexní řešení pro úpravy, střih, nahrávání a vypalování kvalitního videa (HDV) i audia. A to v řadě efektů například v chorus, ozvěně atd. Samozřejmostí je 5.1 zvuk. To ale není zcela všechno! Program také podporuje 2K, 4K i 3D materiály. Zvládá textové animace, VST efekty i vytváření streamovaných záznamů. 

 

Sony Vegas Pro 13 EDIT  (žlutá edice)

Sony Vegas PRO

Pokud chcete maximálně zrychlit a hlavně zjednodušit tvorbu Vašich videí. Program je navržený tak, že je schopný přijmout hrubý střih přes jeho editaci až po archivaci. Mimo to obsahuje i speciální aplikaci pro Ipad - Vegas Pro Connect.

 

Přesvědčte se, že pi Vy, že ráce ve Vegas Pro 13 je teď ještě snazší a ještě rychlejší.

 

 

 

 

 

 

Naposledy přidané

Nahoru