Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–17:00

Database Tour Pro

Kód produktu: 718
Snadná a účinná práce s databázemi
více o produktu
Elektronicky / Dodáváme do 1 - 2 pracovních dnů (Co to znamená?)
2 526 Kč 2 087 Kč bez DPH
Database Tour je univerzální nástroj pro práci s databázemi a dotazy.

Program obsahuje integrovaný nástroj na tvorbu hlášení. Podporována je spousta databází, pro příklad Paradox, dBase, FoxPro, ASCII, Interbase, Oracle, SQL Server, Microsoft Access, Microsoft Excel a Lotus. Program umožňuje procházení dat v tabulkách, jejich zobrazení a editování, tvorba spustitelných SQL dotazů, vyhledávání a nahrazování textu, import a export dat a mnoho dalšího.

Pomocí integrovaného nástroje na tvorbu hlášení můžete tyto hlášení generovat automaticky, či vizuálně navrhovat pomocí šablon, výrazů a náhledů.

Dalšími funkcemi je zvýraznění SQL syntaxe, pokročilá databázová mřížka, filtrování dat, editace objektů BLOB, exportování SQL historie do HTML a RTF, generování SQL pro ADO export, podpora příkazového řádku atd...
Kde najdu produkt

Recenze

Máte zkušenost s tímto zbožím?

Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.

Napsat recenzi

Diskuze

Máte dotaz k produktu „Database Tour Pro“?

Napište nám a my vám rádi odpovíme.

Napsat dotaz
  • Dobrý den , zakoupili jsme minulý týden tento SW, který pro online internetu finguje. Po odpojení online webu požaduje registraci. Potřebuji pracovvat OFFLINE. Po dvou krocích mi ale program při aktivaci oznamje chybu ERROR - 46943454. Registraci jsem provedl přes esellerate.net Děkuji David Smejkal
    David Smejkal, 1 odpověď
    • Dobrý den, pro offline použití je nutné zadat klíč pro manuální aktivaci. Pokuste se o aktivaci programu v režimu offline. Aktivace by neměla proběhnout ale budete vyzván k manuální aktivaci. Poté nás kontaktujte, abychom Vám zaslali vygenerovaný kód (bude nám zaslán na základě Vašeho pokusu o offline aktivaci).
      Odpověď e-shopu - SW.CZ,

Jste firma a máte zájem o větší počet licencí?
Jste škola nebo státní instituce?

Připravíme nabídku přesně podle vašich potřeb

napište na multilicence@sw.cz
nebo volejte 481 001 003
Nahoru