Produkt Počet kusů Cena s DPH

ACDSee Photo Manager 2009

ACDSee Photo Manager je kvalitní a velmi oblíbený software pro správu digitálních fotografií.

Snadno můžete importovat, prohlížet, organizovat, tisknout, vylepšovat, sdílet a archivovat své digitální fotografie. Dále umožňuje třídění dle vlastních kategorií a definice klíčových slov, která lze později využít pro vyhledávání v rozsáhlejších sbírkách snímků.
Se softwarem ACDSee Photo Manager můžete snadno vidět všechny své obrázky, fotografie, bez ohledu na to, kde jsou. Automaticky načtete obrázky z kamery, skeneru, CD, fotoaparátu a z dalších zařízení, fotografie ve 3 krocích pomocí průvodce importem. ACDSee Photo Manager  zobrazí rychle obrázky, fotografie na celou obrazovku a zkontrolujte detaily pomocí zvětšení, panorámování nebo lupy.Mezi novinky patří například podpora Windows 7 a netbooků, spolu s 2GB online prostoru pro web fotogalerii. Další novinkou je např. integrovaný FTP klient usnadňující transport fotografií na FTP úložiště

Přestože ACDSee Photo Manager je určen především pro správu, organizaci a tvorbu sbírek a správu archívů, podporuje samozřejmě i řadu funkcí pro úpravy fotografií s možností přizpůsobení jasu fotografie, zvýraznění vybraných částí a nechybí ani široká paleta efektů pro tvorbu vlastních uměleckých děl.
Standartní funkce:

 • podpora více jak 100 formátů včetněů JPEG, BMP, GIF, PSD, PNG, TIFF, TGA, NEF, CRW
 • rychlé zobrazování obrázků
 • prohlížení uvnitř zip souborů
 • Photo Enhancer pro jednoduché úpravy obrázků
 • sdílení obrázků on-line
 • zoom ...
 • Novinky:

  ACDSee photo Manager umožňuje prohlížení obrázků z celého světa s podporou UNICODE.

  ACDSee photo Manager vymezuje skupiny, klíčová slova a vytvořte zálohy při stahování obrázků z vašeho fotoaparátu nebo jiného paměťového zařízení. Po dokončení importu budou Vaše soubory už uspořádány a připraveny k prohlížení a sdílení.

  Snadno sdílejte photo informace jako kategorie, klíčová slova a hodnocení, při jejich vkládání obrázků do XMP snímků.

  Uložte si nejpoužívanější vyhledávání tak abyste je mohli používat znovu a znovu.

  ACDSee Photo Manager vždy ukládá kopie originálů, takže je můžete kdykoli obnovit.

  Přidejte ke konečnému fotu rámeček, stín nebo lemování.

  Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku