Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Creative Suite 3 Design Premium Win CZ Student

Adobe Creative Suite 3 Design je sjednocené návrhářské prostředí, které kombinuje plné verze programů Adobe Photoshop CS3, Illustrator CS3, InDesign CS3, Adobe Acrobat 8 Professional  s novými verzemi aplikací Version Cue CS3, Adobe Bridge, Adobe device central CS3 a Adobe Stock Photos.

Verze Premium obsahuje navíc Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Dreamweaver CS3 a Adobe Photoshop CS3 je ve verzi Extended.

Sada Adobe Creative Suite 3 Design, umožňuje realizaci vašich představ kdekoliv - v tištěných materiálech, na webu či na mobilních zařízeních.

Adobe Creative Suite Design Standard Edition CZ obsahuje:

 • Adobe Photoshop CS3 CZ
  profesionální standard v oblasti digitálního zpracování obrazu a nejlepší produkt z řady Photoshop, který nabízí celou řadu nových možností. Kreativní nástroje umožňují dosahování neobyčejných výsledků. Efektivnější editace, zpracování a manipulace se soubory zajišťují maximální urychlení a optimalizaci práce.
 • Adobe Illustrator CS3 CZ
  poskytuje tvůrčí svobodu na nejnovější úrovni, která umožňuje rychlou realizaci Vašich nápadů. Bitmapy lze snadno a rychle převést na vektorové kresby a následně s nimi pracovat. Úzká integrace s ostatními programy umožňuje vytvářet neobyčejné grafiky pro tisk, video, web či mobilní zařízení a jiné.
 • Adobe InDesign CS3 CZ
  Software Adobe InDesign CS2 představuje v oblasti digitální sazby významný krok kupředu. Obsahuje nové a vylepšené nástroje pro práci s textem i grafickými objekty a je těsněji provázán s dalšími produkty Adobe.
 • Adobe Acrobat 8.0 CZ Professional
  umožňuje obchodním, technickým a kreativním profesionálům převádět široké množství různých dokumentů do Adobe PDF pouhým stisknutím tlačítka a uložením do jednoho komplexního souboru Adobe PDF pro snadné a bezpečné sdílení. Vyšší výkonnost, mnoho vylepšení a nové funkce vám pomůžou ke snadnějšímu, rychlejšímu a bezpečnějšímu sdílení dokumentů.
   

Verze Premium dále navíc obsahuje:

 •  Adobe Flash CS3 Professional
  Software Adobe Flash CS3 Professional je nejpokročilejší návrhové prostředí pro tvorbu interaktivního obsahu pro digitální prezentace, web či mobilní platformy. Vytvořit interaktivní webové stránky, bohaté multimediální prezentace, instruktážní prezentace, hry apod bude pro Vás nyní hračkou. Spolehněte se na Flash CS3 a přehrávač Adobe Flash Player, které zajistí, že váš obsah osloví to nejširší publikum.
 • Adobe Dreamweaver CS3
  Dreamweaver CS3 je určen návrhářům a vývojářům. Nabízí jak vizuální prostředí pro tvorbu rozvržení tak zjednodušené prostředí pro tvorbu kódu. Inteligentní integrace s dalšími příbuznými aplikacemi Adobe zajišťuje efektivní pracovní toky při práci se všemi oblíbenými nástroji. Navrhujte, vyvíjejte a udržujte webové stránky a webové aplikace od začátku do konce s aplikací Adobe Dreamweaver CS3.
 • Adobe Photoshop CS3 Extended
  Photoshop CS3 Extended nabízí vše co Photoshop CS3. Dále renderuje a vkládá 3D objekty do dvojrozměrných kompozic.  Jednoduše "zastavíte" čas se snadnou úpravou filmové grafiky na video vrstvách. A ověříte své grafiky nástrojů pro měření, analýzu a vizualizace.

Obě verze pak dále obsahují aplikace a služby pro sdílení

 • Adobe Bridge CS3
 • Adobe Version Cue CS3
 • Adobe Device Central CS3
 • Adobe Stock Photos
 • Adobe Acrobat Connect

Studentská verze
Oprávněným uživatelem studentské licence je každý student denního, nejméně dvouletého studia střední či vysoké školy. Tyto licence pochopitelně nelze využívat ke komerčním účelům a nelze je v budoucnu upgradovat.

Student (nebo jeho rodič či kdokoli jiný) zakoupí produkt ve formě instalačního balíčku bez sériového čísla. Po nainstalování bude software plně fungovat po dobu 30 dnů jako zkušební verze. Během této doby student vyplní formulář dodaný uvnitř balení a spolu s kopií dokladu o studiu pošle poštou na zákaznické středisko Adobe. Po zpracování mu bude přiděleno sériové číslo k jeho produktu.

Formulář je k dispozici i v elektronické formě na stránkách zákaznického střediska Adobe. K formuláři přiložte soubor s naskenovaným dokladem o studiu.

Po zadání čísla se z produktu stane plně funkční verze bez časového omezení.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku