Produkt Počet kusů Cena s DPH

AutoGraphicsHTML

AutoGraphicsHTML je nástroj pro vytváření fotoalb s jednoduchým ovládáním. Vyberete si základní vzhled vašeho alba, obrázky, vyplníte komentáře a názvy stránek - zbytek za vás již program obstará. AutoGraphicsHTML vám umožní soustředit se na obsah a nedělat si zbytečné starosti o formě.

Nemusíte umět vytvářet webové stránky a program je pro vás automaticky vytvoří. Většinou je používána struktura - hlavní stránka, index stránka s náhledy obrázků a stránka s obrázkem v plné velikosti. Když otevřete vaše album, budete na hlavní stránce, potom otevřete seznam seřazených obrázků (zmenšených náhledů), ze které můžete jít na dašlí stránku seznamu nebo se klikem na náhled dostat na vybraný obrázek.

Program nabízí 46 předdefinovaných šablon, ale můžete si vytvořit i svou vlastní. Nemusíte mít dokonce ani žádný program na úpravu či převod obrázků - i to AutoGraphicsHTML dokáže - vybere z určeného adresáře obrázky a převede je do formátu GIF nebo JPEG. Dále vygeneruje všechny náhledy a zoptimalizuje velké obrázky pro rychlejší načítání.

AutoGraphicsHTML dokáže číst 36 grafických formátů a má spoustu dalších užitečných funkcí - např. upload obrázků na server, automatické vytváření popisků apod.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku