Produkt Počet kusů Cena s DPH

Alteros Viewer

Alteros Viewer je opravdu profesionálně vytvořený program, který však mimo svého vzhledu nepřináší až tolik užitečných věcí. Vzhled si můžete upravit pomocí skinů a musím říct, že jsou jedny z těch povedenějších.

Celkem bohatý je soupis podporovaných grafických formátů: bmp, btn*, dib, emf, gif, ico, jif, jpe, jpeg, jpg, pcx, rle, tga, wmf, psd, tiff, png, ppm, cel, iff, rgb, fli/flc (náhled prvního snímku), pic, tim. Navíc dokáže program editovat také textové soubory.

Samozřejmostí jsou základní úpravy jako otáčení, převracení, převod do odstínů šedi, inverze barev,... Nechybí ani slideshow, které vám projde všechny obrázky v daném adresáři.

Program je navíc plně přeložen do češtiny.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku